MMA PLArchiwumBareknuckle Fighting ChampionshipByły pretendent do pasa KSW – Todd Duffee zawalczy na gołe pięści! Rywal to była czołowa postać UFC!

Były pretendent do pasa KSW – Todd Duffee zawalczy na gołe pięści! Rywal to była czołowa postać UFC!

Todd Duffee to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Federacji KSW. Amerykanin poznał datę swojej kolejnej walki oraz rywala, z którym się zmierzy. Duffee zawalczy na gołe pięści z byłym czołowym zawodnikiem UFC!

Todd Duffee zawalczy na gołe pięści

Amerykanin wystąpi na gali BKFC 56, która odbędzie się już 2 grudnia w Maverik Center w Salt Lake City. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek dwóch byłych czołowych zawodników UFC, którzy są niepokonani w konfrontacjach na gołe pięści.

Więcej o gali BKFC 56 pisaliśmy poniżej:

Były pretendent do pasa KSW – Todd Duffee zawalczy na gołe pięści! Rywal to była czołowa postać UFC!

Todd Duffee, którego polscy kibice pamiętają nie tylko z walk dla organizacji UFC, ale także ze starcia o mistrzowski pas wagi ciężkiej Federacji KSW. Amerykanin 25 lutego tego roku na gali KSW 79 skrzyżował rękawice z aktualnie panującym czempionem – Philem De Friesem.

Dla Duffee’go starcie to zakończyło się porażką już w pierwszej rundzie:

Teraz natomiast znamy szczegóły kolejnej walki Todda Duffee w sportach walki. Amerykanin już na początku grudnia na wspomnianej wyżej gali BKFC 56 zmierzy się z byłym czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej UFC – Benem Rothwellem. Starcie to odbędzie się na gołe pięści.

Co ciekawe, na tej gali odbędą się aż trzy walki mistrzowskie. O pas wagi muszej BKFC zawalczą Christine Ferea z Bec Rawlings, o pas w wadze ciężkiej Arnold Adams skrzyżuje pięści z Mickiem Terrillem, a w walce mistrzowskiej w kategorii piórkowej Kai Stewart zmierzy się z Howardem Davisem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis