MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipWalka byłych zawodników UFC oraz trzy starcia o pasy! Oto rozpiska gali z walkami na gołe pięści – BKFC 56!

Walka byłych zawodników UFC oraz trzy starcia o pasy! Oto rozpiska gali z walkami na gołe pięści – BKFC 56!

Ta karta zapowiada się świetnie! Walka dwóch byłych zawodników UFC oraz trzy starcia o pasy mistrzowskie. Takimi oto starciami organizacja Bare Knuckle FC zapowiada swoją kolejną galę. Oto rozpiska gali BKFC 56!

rozpiska gali z walkami na gołe pięści - BKFC 56

Gala, o której piszemy odbędzie się już 2 grudnia w Maverik Center w Salt Lake City. Rozpiska wydarzenia prezentuje się zacnie.

Zresztą sprawdźcie sami!

Oto rozpiska gali z walkami na gołe pięści – BKFC 56

W walce wieczoru całego wydarzenia były mistrz wagi lekkiej UFC Eddie Alvarez zmierzy się z weteranem walk na gołe pięści i także byłym zawodnikiem największej organizacji MMA na świecie – Mikiem Perrym.

Dla Alvareza będzie to drugie starcie w formule walk bez rękawic. W swoim debiucie, który miał miejsce w kwietniu tego roku pokonał on Chada Mendesa. Było to zwycięstwo niejednogłośną decyzją sędziów.

Mike Perry z kolei ma za sobą trzy wygrane walki w BKFC. Na jego rozkładzie są tacy zawodnicy jak Julian Lane, Michael Page i Luke Rockhold.

Dodatkowym smaczkiem dla kibiców będą aż trzy walki mistrzowskie. O pas wagi muszej BKFC zawalczą Christine Ferea z Bec Rawlings, o pas w wadze ciężkiej Arnold Adams skrzyżuje pięści z Mickiem Terrillem, a w walce mistrzowskiej w kategorii piórkowej Kai Stewart zmierzy się z Howardem Davisem.

Cała karta walk gali BKFC 56 poniżej:

Będziecie śledzić wydarzenia z gali BKFC 56? Interesują Was wiadomości płynące prosto z tej amerykańskiej organizacji walk na gołe pięści?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis