MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipByły pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej KSW brutalnie rozbity w walce na gołe pięści [WIDEO]

Były pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej KSW brutalnie rozbity w walce na gołe pięści [WIDEO]

Minionej nocy w Los Angeles odbyła się gala BKFC KnuckleMania 4, na której to walczył m.in. Todd Duffee. Amerykanin to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Federacji KSW.

brutalnie rozbity w walce na gołe pięści

Duffe w swojej walce został brutalnie rozbity przez byłego zawodnika UFC – Bena Rothwella. Starcie to w gruncie rzeczy było w wykonaniu Duffee bardzo słabe.

Bardzo słabo boksował, słaby boks był.

Były pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej KSW brutalnie rozbity w walce na gołe pięści [WIDEO]

Starcie między Rothwellem a Duffeem trwało zaledwie 43 sekundy. Starcie tych dwóch byłych zawodników UFC zaczęło się od mocnego uderzenia w wykonaniu ich obu. Jednak to po ciosach Rothwella, Duffe najpierw padł na matę po raz pierwszy, a przy drugim obaleniu po ciosie wskazał sędziemu na poniesioną kontuzję barku.

Sędzia zatem zmuszony był ten pojedynek przerwać. Zaznaczamy, że starcie to odbyło się na gołe pięści.

Zobaczcie sami jak wyglądała walka z udziałem byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW, którego wtedy zdominował Phil De Fries:

Rothwell już po walce nie ukrywał, że był zły na dyspozycję swojego rywala:

“Przyszedłem tutaj, żeby go do cholery znokautować przy wszystkich. Obtarł mi nos, więc musiałem się na nim zemścić. Został trafiony za pierwszym razem, wtedy ta walka już się skończyła. Potrzebowałem tylko jednego dobrego trafienia. To był dobry, czysty nokaut. Przepraszam wszystkich. Przyszedłem tutaj, żeby się pokazać. Chciałem zaprezentować pracę, jaką wykonałem do tej walki.”

Po tej wygranej Ben Rothwell wywoływał także walkę o pas wagi ciężkiej BKFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis