Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSW“Był i nadal jest jednym z moich ulubionych zawodników” – Tomasz Sarara o rywalu przed XTB KSW 81

“Był i nadal jest jednym z moich ulubionych zawodników” – Tomasz Sarara o rywalu przed XTB KSW 81

Tomasz Sarara z wielkim uznaniem wypowiedział się o swoim rywalu na galę XTB KSW 81, która w najbliższy weekend odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim.

Tomasz Sarara o rywalu

Sarara zmierzy się tam z Errolem Zimmermanem. Starcie to będzie co-main eventem gali. Walką wiecozru wydarzenia będzie natomiast starcie o pas mistrzowski wagi półśredniej między Adrianem Bartosińskim a Arturem Szczepaniakiem.

Ostatnie bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

“Był i nadal jest jednym z moich ulubionych zawodników” – Tomasz Sarara o rywalu przed XTB KSW 81

Sarara z wielkim uznaniem wypowiedział się o swoim przeciwniku, traktując go nadal jako jednego z ulubionych zawodników:

“Errol Zimmerman był i nadal jest jednym z moich ulubionych zawodników, a to również oznacza, że ja go tak mocno podziwiam, że w żaden sposób się go nie boję, tak mocno podziwiam, że moim niemałym marzeniem było zawalczyć z takim gościem. Jestem w stu procentach przekonany, że zrobię swoje.

Errol jest zawodnikiem z bardzo mocnym uderzeniem, ale jest też szablonowy, do rozszyfrowania i do ogrania. Chciałbym zrobić z nim taką walkę, która na długo zapadnie w pamięć. Uwielbiam takie konfrontacje, którymi ludzie się jarają.”

Na kogo stawiacie w konfrontacji Sarara vs Zimmerman?

Zobacz także:

Rywal Tomasza Sarary przed XTB KSW 81: Nazywają mnie „Łamaczem Kości”, nie znam strachu

Rywal Tomasza Sarary na nadchodzącą galę XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim – Errol Zimmerman próbuje przestraszyć Polaka przed ich konfrontacją.

W dniu FAME MMA 18, UFC organizuje galę z walką wieczoru pań i Karoliną Kowalkiewicz w rozpisce!

W dniu gali FAME MMA 18, czyli dokładnie 20 maja, organizacja UFC zaprasza fanów na oglądanie imprezy, którą promować będzie walka pań. Na karcie walk znalazła się też Polka – Karolina Kowalkiewicz.

Adam Kownacki wraca! Będzie próbował przełamać serię trzech porażek z rzędu! Znamy rywala!

Wielka nadzieja białych wagi ciężkiej w polskim boksie – Adam Kownacki wraca do zawodowego ringu! Polak ma już oficjalnie zaklepaną kolejną walkę, a my znamy jego przeciwnika!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis