Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki wraca! Będzie próbował przełamać serię trzech porażek z rzędu! Znamy rywala!

Adam Kownacki wraca! Będzie próbował przełamać serię trzech porażek z rzędu! Znamy rywala!

Wielka nadzieja białych wagi ciężkiej w polskim boksie – Adam Kownacki wraca do zawodowego ringu! Polak ma już oficjalnie zaklepaną kolejną walkę, a my znamy jego przeciwnika!

Adam Kownacki wraca

“Babyface” będzie próbował przełamać serię trzech porażek z rzędu, która zweryfikowała jego ambitne plany na zdominowanie wagi ciężkiej na świecie.

Polak wystąpi na gali słynnego promotora Eddiego Hearna.

Adam Kownacki wraca!

Polak zawalczy już 24 czerwca na gali bokserskiej w Nowym Jorku. Jego rywalem będzie Joe Cusumano, legitymujący się rekordem 21-4.

Polak o tej walce oficjalnie poinformował na Twitterze:

“Babyface” będzie próbował przełamać serię trzech porażek z rzędu, na którą składają się przsegrane z Robertem Heleniusem (dwukrotnie) oraz Alim Eren Demirezenem.

Jak myślicie – Adam Kownacki w czerwcu wróci na zwycięskie tory?

Zobacz także:

Błachowicz o aktualnej wadze półciężkiej w UFC: Wszyscy już doszli do Jonesa! Moim zdaniem go przeskoczyliśmy!

Parę dni temu odbył się charytatywny mecz koszykówki, w którym udział wzięły m.in. gwiazdy sportu oraz internetu. Ze świata MMA udział w wydarzeniu wzięli chociażby Marcin Tybura, Borys Mańkowski czy Jan Błachowicz. Były czempion UFC nie tylko przyczynił się do spełnienia szczytnego celu, bowiem w wywiadzie po meczu wypowiedział się na temat “Bonesa”!

Gala Fight Club 2 już w najbliższą sobotę!

Fight Club powraca. 18 zdeterminowanych, idących po swoje zawodników podczas     9 walk w oktagonie – 6 w formule MMA, 3 w formule K-1. Do tego niesamowite emocje
i wyjątkowa, niepowtarzalna oprawa wydarzenia. To wszystko już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2023 r. w Hali Sportowej OSIR Bemowo w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis