MMA PLNajnowszeKSWRywal Tomasza Sarary przed XTB KSW 81: Nazywają mnie „Łamaczem Kości”, nie znam strachu

Rywal Tomasza Sarary przed XTB KSW 81: Nazywają mnie „Łamaczem Kości”, nie znam strachu

Rywal Tomasza Sarary na nadchodzącą galę XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim – Errol Zimmerman próbuje przestraszyć Polaka przed ich konfrontacją.

Rywal Tomasza Sarary

W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Zimmerman przedstawił się szerszemu gronu publiczności jako człowiek nieznający strachu i określany “Łamaczem Kości”.

Ostatnie bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

Rywal Tomasza Sarary przed XTB KSW 81: Nazywają mnie „Łamaczem Kości”, nie znam strachu

“Nazywają mnie „Łamaczem Kości”. Nie znam strachu i udowadniam to w moich walkach. Gdy ktoś rzuca mi wyzwanie, zawsze się zgadzam. Chcę mierzyć się z najsilniejszymi i najtwardszymi zawodnikami. Walka to moje życie i uwielbiam to robić. W tej grze nikt mnie nie pokona. Jestem silniejszy i czuję większy głód niż jakikolwiek inny zawodnik. Gdy już zadomowię się w klatce KSW, wierzcie mi, niektórzy będą mieli problem. Nokautowałem przeciwników od kiedy miałem 15 lat. Ludzie, którzy przyjeżdżali na gale samochodami, nie mogli wrócić nimi do domu, bo mały Errol Zimmerman z Bredy posłał ich na deski.”

Zimmerman jest także przekonany, że wygra sobotnią walkę z Tomaszem Sararą:

“Gdy klatka się zamknie, spuszczę mu wp****ol. To mogę wam zagwarantować. Nie chcę jednak krótkiej walki. To ma być krwawe starcie, a ja chcę zapaść widzom w pamięć. Tylko nokaut zaspokoi mój głód.”

Zobacz także:

Błachowicz o aktualnej wadze półciężkiej w UFC: Wszyscy już doszli do Jonesa! Moim zdaniem go przeskoczyliśmy!

Parę dni temu odbył się charytatywny mecz koszykówki, w którym udział wzięły m.in. gwiazdy sportu oraz internetu. Ze świata MMA udział w wydarzeniu wzięli chociażby Marcin Tybura, Borys Mańkowski czy Jan Błachowicz. Były czempion UFC nie tylko przyczynił się do spełnienia szczytnego celu, bowiem w wywiadzie po meczu wypowiedział się na temat “Bonesa”!

Gala Fight Club 2 już w najbliższą sobotę!

Fight Club powraca. 18 zdeterminowanych, idących po swoje zawodników podczas     9 walk w oktagonie – 6 w formule MMA, 3 w formule K-1. Do tego niesamowite emocje
i wyjątkowa, niepowtarzalna oprawa wydarzenia. To wszystko już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2023 r. w Hali Sportowej OSIR Bemowo w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis