MMA PLCiekawostkiBruce Buffer wynajęty, by… ogłosić zerwanie z dziewczyną! [WIDEO]

Bruce Buffer wynajęty, by… ogłosić zerwanie z dziewczyną! [WIDEO]

Anonser oktagonowy organizacji UFC, Bruce Buffer został zatrudniony przez jakiegoś mężczyznę, który w niecodzienny sposób zerwał ze swoją dziewczyną!

Bruce Buffer przez wiele lat jest najważniejszym głosem UFC w oktagonie. Amerykanin swoim głosem potrafi jednak zarabiać na wiele sposobów. Jednym z nich jest możliwość wynajęcia go do anonsowania różnych uroczystości. I nie tylko uroczystości…

W sieci pojawia się wiele materiałów wideo, na których widać, jak Bruce Buffer na przykład zapowiada osiągnięcie pełnoletności czy zawarcie związku małżeńskiego.

Ale jedno z najnowszych materiałów audiowizualnych przedstawia go w naturalnej roli, ale ogłaszającego zupełnie niecodzienną wieść.

Na zamieszczonym poniżej filmie widzimy, jak Bruce Buffer zapowiada zerwanie z dziewczyną imieniem Kaylee. Materiał najprawdopodobniej przesłał kobiecie jej dotychczasowy partner, który w ten sposób zerwał z nią wszelkie kontakty.

Oto, co słyszymy na nagraniu:

“It’s time for Kaylee to move on,”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: To już czas, by Kaylee odeszła…

Zobacz także:

Junior dos Santos przegrał czwartą walkę z rzędu! Co dalej z jego karierą?

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i przez lata uznawany za jednego z najlepszych pięściarzy królewskiej dywizji wagowej, Junior dos Santos przegrał czwartą walkę z rzędu. I to czwartą walkę z rzędu przez nokaut!

To będzie największa walka w historii boksu? Ma szansę przebić Ali vs Frazier!

To będzie największa walka w historii boksu? Współczesne pięściarstwo jeszcze nigdy nie było tak blisko zorganizowania tak bardzo oczekiwanego pojedynku, jak o tytuły mistrzowskie IBF, IBO, WBA, WBO i WBC w wadze ciężkiej!

KSW 57 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

19 grudnia czeka nas ostatnia gala Federacji KSW w tym roku. Rozpiska KSW 57 prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Przygotowano aż trzy pojedynki mistrzowskie a poza tym kilka bardzo ciekawych starć.