MMA PLBonus BGCBonus BGC przed Punchdown 3: Nauczyłem się iść za ciosem i się bić, walczę o to by dać synowi lepsze jutro

Bonus BGC przed Punchdown 3: Nauczyłem się iść za ciosem i się bić, walczę o to by dać synowi lepsze jutro

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Bonus BGC opublikował wpis przed galą Punchdown 3, w którym podsumował swoje ostatnie przygotowania. Zawodnik pochodzący z Wrześni na najbliższej gali na tak zwane “liście” będzie walczył z Warszawskim Dresikiem, z którym ma konflikt medialny.

Gala Punchdown 3 odbędzie się już w sobotę 20 marca. Bonus BGC i Warszawski Dresik zmierzą się w extra fight’ie. Pozostali uczestnicy będą rywalizować na zasadach fazy pucharowej, gdzie przegrywający odpada. W pojedynkach zawodnicy uderzają się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie po 3 ciosy na osobę. O zwycięstwie decyduje nokaut lub decyzja sędziowska.

Bonus BGC przed Punchdown 3: Nauczyłem się iść za ciosem i się bić, walczę o to by dać synowi lepsze jutro

Bonus BGC twierdzi, że jest przygotowany na nadchodzącą konfrontację jak na żadną wcześniejszą. Internetowy celebryta zaznaczył też, że jego ciało przeszło ogromną przemianę, a wraz z tą przemianą, metamorfozę przeszła także jego mentalność:

Dziękuję trener @m.konik za te 1,5 miesiąca 2 treningów dziennie 👏 Przygotowania do @punchdownfight zakończone 💪 Teraz zasłużony odpoczynek . Nie poddaję się zapierdalam jak zawodowcy robiąc 10 jednostek treningowych tygodniowo. Zmienia się moje ciało i zmienia się moja psychika . Nauczyłem się iść za ciosem i się bić . To już nie ten bonus co kiedyś . To już ulepszona wersja gotowa iść na mocną wymianę i nie kalkulować. Wchodzę i się biję 🥊 Walczę o marzenia ! W gotowości na kolejne walki MMA i kolejne ciężkie treningi przełamując swoje bariery. Kiedyś była zabawa, kiedyś było show . Teraz nie dam sobą pomiatać i wchodzę z nastawieniem że urywam głowę. Dziękuję za wsparcie wszystkim kibicom ❤️ oraz mojej rodzinie👏 Walczę o to by dać synowi lepsze jutro ✊ Ja sobie poradzę . „Łazarski Gladiator”

PunchDown 3 – PPV

PunchDown3

Main Event

Norbert “Warszawski Dresik” Janecki vs. Piotr “Bonus BGC” Witczak

Co-main event

Anastasiya Yandaltsava vs. Esmeralda Godlewska

Turniej PunchDown 3 (pary 1/8 finału, cała drabinka turniejowa dostępna na grafice):

Vasilii “The Dumpling” Kamotskii vs. Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski
Patryk “Petrju” Kornatowski vs. Maksymilian “Max” Leśniak
Daniel “Kisiel” Jakubowski vs. Artur “Waluś” Walczak
Łukasz Nowicki vs. Dawid “Mały” Młyński
Tomasz “Sergiej” Pachulski vs. Jakub “Vulpes” Lis
Maciej “Ciapek” Czarpacki vs. Jakub “Dudzio” Dudczyk
Łukasz “Dunaj” Dunajko vs. Jakub “Hecmn” Rygiel
Przemysław Zimny vs. Dawid “Zaleś” Zalewski

Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób

Zobacz także:

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci! Też tak sądzicie?

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!