MMA PLBonus BGCBonus BGC jednak wahał się czy zawalczyć na gali Najmana: Troszeczkę jest inaczej niż on powiedział!

Bonus BGC jednak wahał się czy zawalczyć na gali Najmana: Troszeczkę jest inaczej niż on powiedział!

Foto: FAME MMA

To nie było tak do końca… Jak się okazuje Piotr Witczak wahał się nad przyjęciem propozycji na gali VIP MMA 1. ”Bonus BGC” za pomocą mediów społecznościowych poinformował fanów tylko o tym, że odrzucił propozycje.

31-latek ostatni pojedynek stoczył w październiku 2019 roku. Była to walka z Marcinem Najmanem na FAME MMA 5 w Ergo Arenie. Częstochowianin po niecałych trzech minutach zastopował reprezentanta Cichy Boxing Team. Piotrek do tej walki przystępował po swojej metamorfozie. Mowa o zrzuceniu dużej ilości kilogramów i w końcu odpowiednich przygotowaniach. 

Bonus BGC wahał się czy wystąpić na gali Najmana!

Jak się okazuje Piotr Witczak wahał się i było blisko, aby zawalczył na pierwszej edycji VIP MMA. Kulisy całej sprawy zdradził Marcin Najman odpowiadając na pytania widzów.

Ozdoba i ”Lew” nie zawalczą na VIP MMA. Lew z uwagi na to, że miałem pomysł na niego tylko w kontekście walki z ”Bonusem BGC”. Troszeczkę jest inaczej niż on tam powiedział. Dostał ofertę i nie przyjął – można tak powiedzieć, ale on de facto na początku nie przyjął, potem zadzwonił że tą walkę przyjmuje, a na koniec zadzwonił że jednak nie. To była taka huśtawka nastrojów u Bonusa. Tak to wyglądało. Nie zawalczy, więc nie widzę innego odpowiedniego rywala dla Lwa.

Piotr Witczak jest aktualnie w świetnej formie fizycznej. Piotr nie może doczekać się następnych wyzwań.

Poniedziałek dobrze zaczęty.  Każdy krok przybliża mnie do spełnienia marzeń. Miłego tygodnia z fartem Pozdro600

Poniedziałek dobrze zaczęty 🏃‍♂️💦 Każdy krok przybliża mnie do spełnienia marzeń. Miłego tygodnia z fartem…

Posted by BONUS BGC on Monday, January 11, 2021

Najbliższy start ”Bonusa BGC” odbędzie się dwudziestego marca w Poznaniu. Będzie to zaległa walka na ”listwy” podczas trzeciej edycji Punchdown. Kto będzie przeciwnika Piotrka? Szczegóły poznamy już niebawem!

Najbliższa gala na której wystąpię w Main Event a mojego przeciwnika poznacie już niebawem 👋 @punchdownfight @extremehobbytm @6pak_nutrition @katbax_recykling @wksklep

Posted by BONUS BGC on Tuesday, January 12, 2021

Najbliższa gala na której wystąpię w Main Event a mojego przeciwnika poznacie już niebawem 

Zobacz także:

Filmy o sportach walki, które warto zobaczyć! Co myślicie o takiej serii?

Zaczynamy nową serię – filmy o sportach walki, które warto zobaczyć. Na pierwszy ogień klasyk! To film dla prawdziwych fanów sztuk walk

McGregor oskarżony o gwałt! Widzieliście?

Robi się gorąco przed sobotnim powrotem Conora McGregora. Irlandczyk został oskarżony o gwałt.