MMA PLConor McGregorConor McGregor oskarżony o gwałt! Szokujące informacje na temat wydarzenia z udziałem Irlandczyka!

Conor McGregor oskarżony o gwałt! Szokujące informacje na temat wydarzenia z udziałem Irlandczyka!

Foto: Mugshot/ Independent

Gwiazda organizacji UFC Conor McGregor oskarżony o gwałt! W prasie pojawiły się szokujące informacje na temat sprawy, w którą zamieszany jest były podwójny mistrz największej organizacji MMA na świecie i największa gwiazda tego sportu!

Conor McGregor aktualnie przygotowuje się do udziału w gali UFC 257. Ta odbędzie się w najbliższą sobotę na Wyspie Yas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. “Notorious” ma zmierzyć się w niej z Dustinem Poirierem, a zwycięzca ma zdobyć prawo do walki o tytuł mistrzowski wagi lekkiej.

Ostatnie dni przed tą konfrontacją nie będą jednak dla McGregora spokojne…

Conor McGregor oskarżony o gwałt! Pojawiły się szokujące informacje na temat wydarzenia z udziałem Irlandczyka i młodej kobiety

We wtorek bowiem irlandzki Independent poinformował o złożeniu przeciwko McGregorowi pozwu oskarżającego go o gwałt i pobicie. McGregor miał być współuczestnikiem w sprawie, która dotyczy młodej kobiety. Pozew przeciwko gwieździe MMA złożyła także matka rzekomej poszkodowanej kobiety.

Co prawda Independent nie wskazał szczegółów sprawy, ale do tych dotarł New York Times, który opublikował szokujące informacje na temat wspomnianego zajścia.

Sprawa miała mieć miejsce w grudniu 2018 roku. McGregor miał niby utrzymywać kontakt z młodą kobietą, z którą wymieniał się sprośnymi wiadomościami w mediach społecznościowych. Kobieta miała zgodzić się na przyjazd do hotelu, w którym ten się znajdował. Irlandczyk miał wysłać po nią swojego kierowcę.

Podczas podróży kobiecie udostępniono kokainę, którą wzięła. Potem znalazła się w pokoju McGregora, który miał rzekomo wymusić na niej pocałunki i zaczął ją rozbierać. Kobieta miała się wyraźnie sprzeciwiać tym czynom. McGregor wobec niechęci kobiety miał chwycić ją za szyję i kilkukrotnie podnieść i poddusić. Później między kobietą a McGregorem miało dojść do stosunku seksualnego. Po dojściu kobiety do siebie, ta obudziła się w pustym łóżku, a drinka do picia miał jej zaproponować znajomy McGregora. Sam Irlandczyk miał już dawno opuścić hotel.

Miesiąc od tego zdarzenia, kobieta zawiadomiła policję oskarżając McGregora o gwałt. Teraz natomiast wchodzi na drogę sądową przeciwko Irlandczykowi.

Kobieta twierdzi, że po tych wydarzeniach ma depresję i problemy psychiczne. Domaga się od McGregora odszkodowania w wysokości 1,79-2,13 milionów dolarów za uniemożliwienie zarabiania na siebie pieniędzy, za zamianę domu i koszty leków.

Conor McGregor, słowami swojego rzecznika Karena J. Kessera zaprzeczył tym rzekomym rewelacjom.

Zobacz także:

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Trener American Top Team Mike Brown opowiedział co nieco o przyszłości Joanny Jędrzejczyk. Polka pozostaje nieaktywna od marca 2020 roku, kiedy to po fenomenalnej walce przegrała decyzją sędziów z mistrzynią UFC Weili Zhang.

Walka 3 vs 1! Co wy o tym sądzicie?

Na jednej z rosyjskich siłowni doszło do starcia 3 vs 1. Zawodowiec zmierzył się z trzema amatorami. Kto wygrał i jak to wyglądało? Jest wideo!