MMA PLCiekawostki“Bigfoot” Silva wraca do MMA! Czy sprawdziłby się w KSW lub FEN?

“Bigfoot” Silva wraca do MMA! Czy sprawdziłby się w KSW lub FEN?

Foto: Facebook/ Bigfoot Silva

Antonio “Bigfoot” Silva wraca do MMA! Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej UFC podpisał kontrakt z brazylijską organizacją mieszanych sztuk walki, ale to nie oznacza, że zamyka się na występy dla innych potencjalnych pracodawców.

Czy “Wielka Stopa” według Was byłby wzmocnieniem wagi ciężkiej w Polsce? Czy jego potencjalne występy na przykład dla KSW czy FEN-u przykułyby Waszą uwagę?

“Bigfoot” Silva wraca do MMA!

Zanim jednak dojdzie do potencjalnego zainteresowania KSW lub FEN-u, “Bigfoot” stoczy walki dla organizacji Taura MMA. Portal Combate potwierdził podpisanie nowego kontraktu zawodniczego przez Brazylijczyka.

Debiut Antonio Silvy dla nowego pracodawcy odbędzie się 30 października na gali Taura MMA 11 w Kissimmee w stanie Floryda. Jego rywalem będzie Brett Martin.

Martin to 26-latek, który znajduje się w serii pięciu wiktorii z rzędu. Swoje ostatnie walki toczył w turnieju wagi ciężkiej LFA, gdzie dwukrotnie wygrał przez dyskwalifikację rywala.

Dla “Bigfoota” będzie to powrót do mieszanych sztuk walki. Brazylijczyk ostatnio walczył w innych formułach. W październiku zeszłego roku mierzył się między innymi z Gabrielem Gonzagą w walce na gołe pięści. Przegrał tamto starcie przez TKO. W swoich dziewięciu ostatnich walk stoczonych w formule MMA, “Bigfoot” posiada rekord 1-8.

Zobacz także:

Roy Jones Junior o walce z Tysonem: To zbyt duża walka, bym mógł się jej oprzeć!

Roy Jones Junior wypowiedział się na temat nadchodzącej walki z Mikiem Tysonem. Zdaniem 51-latka, jego pokazowa walka z “Żelaznym Mikiem” dostarczy kibicom wielu emocji.

Daniel Omielańczuk poznał przeciwnika? Jesteście zadowoleni?

Nasz czołowy ciężki jeszcze w wakacje stoczy swój następny pojedynek w ACA. Jedno zwycięstwo i walka o największe laury.

Wiemy jak zareagowały dzieci Tysona na wieść o jego powrocie

Mike Tyson (50-6, 44 KO) już czternastego września wraca na ring! W pojedynku pokazowym zmierzy się z również legendarnym Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Znamy już reakcje dzieci ”Bestii” na wieść o jego wielkim powrocie. Po wypowiedzi Tysona możemy wnioskować, że nie były one zadowolone.