MMA PLBoksWiemy jak zareagowały dzieci Tysona na wieść o jego powrocie. Nie byli zadowoleni! 

Wiemy jak zareagowały dzieci Tysona na wieść o jego powrocie. Nie byli zadowoleni! 

Mike Tyson (50-6, 44 KO) już czternastego września wraca na ring! W pojedynku pokazowym zmierzy się z również legendarnym Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Znamy już reakcje dzieci ”Bestii” na wieść o jego wielkim powrocie. Po wypowiedzi Tysona możemy wnioskować, że nie były one zadowolone.

Mike Tyson postanowił zakończyć karierę 11 stycznia 2005 roku. W Waszyngtonie przytrafiła mu się druga przegrana z rzędu, ale był już to tylko cień najlepszej dyspozycji wielkiego Tysona. Były Mistrz Świata wagi ciężkiej przegrał przed czasem w starciu z przeciętnym Kevinem McBridem reprezentant Irlandii.

Zawodnicy ery Tysona słysząc o jego pomyśle podchwycili całe zamieszanie. Mowa tutaj o Evanderze Holyfieldzie, Riddicku Bowe, a nawet Andrzeju Gołocie. Wszyscy są gotowi wrócić do rywalizacji, aby zmierzyć się z powracającym Tysonem. Ostatni wspomniany nasz reprezentant deklarował, że potrzebuje trochę czasu i jest gotowy na wielki rewanż nawet jeśli będzie to starcie pokazowe.

Mike Tyson: Moje dzieci myślą, że powinienem odpuścić!

Mike Tyson zdradził reakcje swoich dzieci na informacje, że oficjalnie wraca do rywalizacji w ringu. Nie były one zachwycone, ale to nie zmienia nastawienia i celu ”Żelaznego Mike’a”.

Moje dzieci myślą, że powinienem odpuścić i usiąść na mojej starej dupie, ale co one mogą wiedzieć? Jestem bardzo pewny siebie, a one nie wiedzą, czym jest walka. Żadne z moich dzieci nie pokonałoby mnie w walce, więc o czym gadają?

Mike Tyson w wieku 20 lat został najmłodszym Mistrzem Świata wagi ciężkiej. Amerykanin był dwukrotnym Mistrzem Świata wszechwag zawodowców. ”Bestia” już w karierze amatorskiej budził strach wśród swoich oponentów, ale wielokrotnie był okradziony ze zwycięstwa. 54-latek od zawsze wspominał, że na szybko przypływające wielkie pieniądze nie był przygotowany i to kompletnie zmieniło jego życie. Czy na lepsze? Ciężko określić, bo za i przeciw możemy wymieniać sporo! 

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk poznał przeciwnika? Jesteście zadowoleni?

Nasz czołowy ciężki jeszcze w wakacje stoczy swój następny pojedynek w ACA. Jedno zwycięstwo i walka o największe laury

To już w niedzielę! Jesteście gotowi na duże dymy?

Na zakończenie tygodnia mamy dla was sporo emocji. Pierwsza konferencja prasowa przed FAME MMA 7