MMA PLFAME MMABędzie walka potężnych włodarzy FAME MMA! Jest też zakład, a w stawce 100 tysięcy złotych!

Będzie walka potężnych włodarzy FAME MMA! Jest też zakład, a w stawce 100 tysięcy złotych!

O te zestawienie pytano wiele razy, a teraz staje się to już faktem! W przyszłym roku dojdzie do walki potężnych włodarzy FAME MMA. Michał ”Boxdel” Baron zmierzy się z Wojciechem Golą, a ponadto mamy tutaj zakład!

25-latek ostatnią walkę stoczył pod koniec czerwca 2019 roku. ”Boxdel” nie będzie dobrze wspominał starcia z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem w Częstochowie. Była to szybka i bolesna przegrana już w pierwszej odsłonie.

Jest zakład!

Możliwe, że Michał Baron ma dość uszczypliwości (o dużą wagę) w jego kierunku! ”Boxdel” postanowił, że w 2020 roku dojdzie do starcia włodarzy, a ponadto zrobi wszystko, aby poprawić swój komfort życia.

Jeśli Michał Baron pod koniec kwietnia stając na wagę nie będzie miał 100 kilogramów to przekaże 100 tysięcy złotych na wybrany przez Wojtka Gole cel charytatywny. Jak widać mamy przy tym piękną inicjatywę!

Cały materiał poniżej:

Gola, wyzywam Cię oficjalnie do walki na FAME MMA!

Gola coś tam pisze, ze nie chce walczyć w kategorii do 100 kg – mordo, ja zejdę na 100 kg, a Ty zmasuj na 95 i jeszcze za każdy kilogram przewagi dam Ci +10 tyś PLN.

Gdybym zszedł na 90 kg. to lekarz powiedzial, ze przypłacić to zdrowiem na tyle, ze moge miec mega powikłania, naturalnie jestem endo dużym misiem i po prostu bardzo ciezko byloby mi zrzucic te ostatnie kilogramy.
Jeśli się nie zgodzisz na 97-100 to ta walka po prostu nigdy nie dojdzie do skutku co moim zdaniem jest zmarnowaniem szansy na spoko cegłę w naszej karcie walk.

Przemyśl to: #gola100pls

Zależy mi bardzo na tej walce, spełnij moje marzenie. Mozemy sie zdecydowac na sam boks jeśli chcesz, ale preferuje MMA mimo wszystko.

Zobacz także:

Romero zwolniony z UFC! Szansa KSW na podpisanie kontraktu z wielkim nazwiskiem?

Yoel Romero zwolniony z UFC.. Dla wielu może to być spore zaskoczenie. Kubańczyk w ostatniej walce bił się przecież o pas kategorii średniej

Don Kasjo odpowiada na wyzwanie Jackiewicza! Dojdzie do tego starcia?

Don Kasjo odpowiedział na ostatnie wyzwanie Rafała Jackiewicza. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” dziwi się, że w sytuacji gdy ma dwie kontuzje, nagle wszyscy chcą z nim walczyć