Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAAtlas Arena dzisiaj zapłonie! Wszystkie bilety na FAME MMA 18 wyprzedane!

Atlas Arena dzisiaj zapłonie! Wszystkie bilety na FAME MMA 18 wyprzedane!

FAME MMA 18 wyprzedane. Organizacja FAME MMA poinformowała, że bilety na dzisiejszą galę zostały wyprzedane. Łódzka Atlas Arena dzisiaj zapłonie! Po raz kolejny freaki udowadniają, że ich gale cieszą się dużą popularnością!

FAME MMA 18 wyprzedane
Foto: FAME MMA 18 wyprzedane

FAME MMA 18 wyprzedane

FAME 18 odbędzie się dzisiaj w Łódzkiej Atlas Arenie. Start imprezy zaplanowano na 19:30. Główną atrakcją, będzie niestandardowy pojedynek Amadeusza Roślika. “Ferrari” najpierw stanie w szranki z Kacprem Błońskim, a potem czeka go bój z Marcinem Dubielem. Zawodnicy mogą liczyć na ogromny doping!

Powrót Brodnickiej

Świetnie zapowiada się również walka Pań. Była mistrzyni federacji WBO po raz kolejny zamelduje się w klatce. Po nieudanym debiucie w MMA “Kleo” wróciła na zwycięską ścieżkę, pokonując partnerkę Artura Szpilki, Kamilę Wybrańczyk. Na drodze Brodnickiej stanie Marta “Linkimaster” Linkiewicz, która wraca po przegranej walce z Anielą Bogusz. Panie nie pałają do siebie sympatią, a dzisiaj będą mogły dać upust swoim emocjom.

Lew jest groźny!

Wielu kibiców nie może doczekać się starcia groźnego “Daro Lwa” z Natanem Marconiem. Zestawienie tej dwójki budzi ogromne emocje. Padło wiele cierpkich słów, wyzwisk i gróźb. Czas słowa zamienić na czyny!

Zadyma w FAME

Kolejnym wartym uwagi zestawieniem jest walka Tomasza “Zadymy” Gromadzkiego z Alanem Kwiecińskim. Weteran walk na gołe pięści zadebiutuje we freak fightach. W przypadku starć Gromadzkiego możemy liczyć na fajerwerki.

Zobacz także:

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji!

Natan Marcoń ukradł maskę groźnego Daro Lwa! Zadyma na ważeniu! [WIDEO]

Co to była za awantura! Panowie nie wytrzymali do gali i zderzyli się już podczas ważenia, a właściwie do pierwszych sprzeczek doszło już na media treningu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis