Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAPPV FAME MMA 18: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 18: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 18 nadszedł w końcu ten dzień! Organizacja zapewniła nam aż 10 emocjonujących walk, które odbędą się już dzisiaj w Łódzkiej Atlas Arenie. Widowisko będzie można oglądnąć odpłatnie na stworzonej przez Fame MMA platformie. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Tego dowiecie się z tego artykułu.

PPV FAME MMA 18
Foto: PPV FAME MMA 18

Gala FAME MMA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

PPV FAME MMA 18: Gdzie oglądać?

W prawdzie na Fame zawodnicy toczyli już dwie walki podczas jednej gali, ale pojedynki Amadeusza Ferrariego z Kacprem Błońskim oraz Marcinem Dubielem zapowiadają się bardzo ciekawie! Czy popularny “Amadi” podoła temu ciężkiemu wyzwaniu? Dowiemy się już niebawem.

Mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka podejmie rękawice z Martą Linkiewicz. Przed “Cleo” bardzo trudne zadanie, gdyż “Linkimaster” w poprzednich walkach pokazywała nie lada umiejętności. Pojawiły się nawet sugestie, że podopieczna Przemka Szyszki powinna zastanowić się nad walką zawodową.

W jednej z walk dojdzie do starcia Piotra Szeligi z Michałem Pasternakiem. Informację tą ogłoszono w prima aprilis i każdy zastanawiał się czy to prawda. Było dużo niedowiarków, ale ostatecznie organizacja potwierdziła to starcie. Przed “Szelim” bardzo trudne zadanie, wydaje się, ze nie ma szans z “Wampirem” ale nie raz udowadniał już, że ma wielkie serce do walki i nie można go lekceważyć.

Na 18 edycji gali dojdzie też do starcia o pas kategorii średniej pomiędzy Arkadiuszem Tańcują a Maksymilianem Wiewiórką. Pojedynek ten miał się odbyć już wcześniej, ale niestety Arka wykluczyła wtedy kontuzja. “Wiewiór znany jest ze swojej dobrej gry parterowej, za to Tańcuja jest zawodnikiem bardziej kompletnym.

FAME MMA: Cena, ile kosztuje?

Najlepszym sposobem na wykupienie dostępu do gali FAME MMA 18 PPV, to skorzystanie z oficjalnej strony organizacji famemma.tv. Witryna jest bardzo intuicyjna i przejrzysta, więc bardzo łatwo wykupić tam możliwość oglądania.

Za kwotę 34,99 zł możemy oglądnąć widowisko w słabszej jakości bez udogodnień, za to jeśli zapłacimy 39,99 zł zobaczymy Fame MMA 18 w jakości Full HD, oraz otrzymamy dostęp do materiałów aż 168 godzin po zakończeniu gali. Dodatkowo w droższej licencji dostaniemy dostęp do loży szyderców oraz specjalnych materiałów takich jak dzień z życia zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis