MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

FAME MMA 18: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Fame MMA 18: gdzie oglądać? To już niedługo! Na kolejnej edycji gali, która odbędzie się w łódzkiej Ergo Arenie zobaczymy aż 10 emocjonujących walk. Organizacja zafundowała nam także walkę o pas w kategorii do 84 kg. Galę będzie można oglądnąć na specjalnej platformie organizacji! Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

FAME MMA 18: Gdzie oglądać
Foto: FAME MMA 18: Gdzie oglądać

Gala FAME MMA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Fame MMA 18: Kiedy gala?

Włodarze zafundowali nam nie lada atrakcje. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari ma stoczyć DWIE walki! W pierwszej z nich podejmie Kacpra Błońskiego, natomiast zaraz po niej wyjdzie do walki z Marcinem Dubielem. Obie walki odbędą się w formule MMA.

Bardzo ciekawe zapowiada się także starcie reprezentanta Grapplingu Kraków, Arkadiusza Tańculi, który zmierzy się z charyzmatycznym Wiewiórem o pas FAME MMA w kategorii do 84 kg. Walka ta z pewnością przyniesie fanom wiele emocji!

Fame MMA 18: Gdzie oglądać?

Na gali tej dojdzie też do zaskakującego starcia Piotra Szeligi z Michałem “Wampirem” Pasternakiem. Szeli chce po raz kolejny zaskoczyć wszystkich i pokonać kolejnego zawodowca. Czeka go bardzo trudne wyzwanie, gdyż Pasternak jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Famę MMA: Data, miejsce, godzina

Marta Linkiewicz podejmie pięściarkę Ewę Brodnicką, dla której będzie to drugi pojedynek we freskowej karierze MMA. Czy Linkimaster uda się pokonać byłą mistrzynie świata w boksie? Tego dowiemy się już w sobotę.

Prowadzący wraz z Hubertem Mściwujewskim konferencję FAME MMA Sutonator wraca do klatki by zmierzyć się z Dawidem Rzeźnikiem. Będzie to dla niego już trzeci pojedynek we freakach. W ostaniej walce pokonał w drugiej rundzie Jacka Murańskiego

FAME MMA 18: Transmisja w PPV

W Łodzi nie zabraknie też akcentów walk na gołe pięści, gdyż Tomasz “Zadyma” Gromadzki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, dlatego “Gromdziarz” nie będzie miał tak łatwo! Całą galę można oglądać TUTAJ!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis