Askham niezainteresowany rewanżem z Mamedem: Wolę powalczyć z kimś innym, na przykład…

Scott Askham niezainteresowany rewanżem z Mamedem Khalidovem. Mistrz wagi średniej Federacji KSW odniósł się do pogłosek, które mówią o planach zestawienia hitowego rewanżu z udziałem Brytyjczyka.

Askham i Khalidov zmierzyli się ze sobą w grudniu zeszłego roku na gali KSW 52. Wówczas pojedynek ten wygrał Brytyjczyk. Przeważał on w każdej rundzie i sędziowie nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy starcia. Askham zdominował Mameda zapaśniczo, na co Khalidov nie miał tego dnia przygotowanej odpowiedzi.

Khalidovowi porażka z Askhamem dalej siedzi w głowie i były dominator w polskim MMA chętnie zmierzyłby się z Brytyjczykiem ponownie.

Askham niezainteresowany rewanżem z Mamedem

Problem jednak polega na tym, że Scott Askham natychmiastowym rewanżem z Mamedem nie jest zainteresowany. Brytyjczyk opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym tłumaczy całą sytuację.

Zaznaczył w nim także chęć rywalizacji z trzema różnymi rywalami, w tym z dwukrotnym pogromcą Mameda – Tomaszem Narkunem:

Chodzą plotki, że KSW chce mojego rewanżu z Mamedem. Dla mnie ta walka nie ma sensu. Nie chce mi się obijać każdego podwójnie, żeby coś udowadniać. Jestem lepszy. Wszyscy widzą jak się kończyły rewanże ( Mój z Materlą i Narkuna z Mamedem). Wolę powalczyć z jakimś z nowych nabytków KSW – Magomedov albo Duraev i mieć jakieś nowe wyzwanie. Osobiście uważam, że powinien być jakiś eliminator do walki o pas ze mną, a ja czekając mogę powalczyć z Narkunem o pas wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Co słychać KSW?

Jeszce nie wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji MMA. Tymczasem Norman Parke wytacza ciężkie działa w stronę Mateusza Gamrota nawołując do walki.

15 czerwca kolejne znoszenie obostrzeń! Będzie można trenować?

Rząd zapowiedział kolejne znoszenie obostrzeń po pandemii koronawirusa. Sprawdźcie, co nowego nas czeka!

Co Adrian Bartosiński zrobił ze zbiórką pieniędzy na udział w programie „Tylko Jeden”?

Uczestnik popularnego w naszym kraju reality show wykazał się gestem godnym pochwały! Środki zebrane w zbiórce, którą zorganizował przekazał na cele charytatywne!