MMA PLNajnowszeTylko JedenAdrian Bartosiński przekazał na cele charytatywne pieniądze ze zbiórki na udział w “Tylko Jeden”

Adrian Bartosiński przekazał na cele charytatywne pieniądze ze zbiórki na udział w “Tylko Jeden”

Adrian Bartosiński (8-0) spełnił swój cel i wziął udział w programie “Tylko Jeden”. By tego dokonać poprosił o pomoc fanów. Teraz zaś zebrane w ten sposób pieniądze przekazał na cele charytatywne.

Adrian Bartosiński charytatywnie
Foto: Łódzkie.NaszeMiasto

“Bartos” pragnął wziąć udział w premierowym sezonie reality show Polsatu. Na przeszkodzie stanęła mu jednak obowiązująca umowa z organizacją Fight Exclusive Night. W ramach ugody ustalono, że zawodnik może wykupić swój kontrakt za 30 tysięcy złotych.

Bartosiński postanowił poprosić o pomoc m.in fanów. W serwisie zrzutka.pl mogli oni wpłacać pieniądze. Dzięki zebranym w ten sposób funduszom a także znaczącej pomocy sponsorów “Bartos” w końcu dopiął swego.

Później pojawiła się zaś informacja o tym, że to sama Federacja KSW zdecydowała się na wykupienie kontraktu Bartosiński.

Zawodnik radził sobie w programie znakomicie. Po zwycięstwach nad Kamilem Dołgowskim i Piotrem Walawskm awansował on do finału. Z udziału w najważniejszego pojedynku wyeliminowała go kontuzja.

Z udziału w programie wynikło coś dobrego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Bartosiński przekazał bowiem pieniądze na cele charytatywne.

“Pamiętacie moją zrzutkę?🤔 Dzięki zebranej kwocie, wsparciu sponsorów a także pomocy ze strony @ksw_mma miałem możliwość wystąpić w programie @tylkojeden.polsat .

Dziękuje wszystkim którzy pomogli mi w zrealizowaniu mojego marzenia.👊😉 Dzięki honorarium z uczestnictwa w programie teraz ja mogę pomóc @fundacja_cancerfighters i @pomagaj_pomagac_rozaland przelewając równowartość waszego wsparcia ze zrzutki.

Pomagajmy, karma wraca😍

@marcinrozalrozalski

W serwisie zrzutka.pl zawodnik zebrał 5 715 zł. Teraz zaś przekazał po 3 tysiące złotych na dwa cele charytatywne związane poniekąd ze sportami walki. Chodzi bowiem o Fundację Cancer Fighters oraz Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland.

Bartosiński zaprezentował się znakomicie w programie. Czy mimo braku końcowego zwycięstwa (z przyczyn poniekąd od niego niezależnych) zobaczymy go ostatecznie w Federacji KSW?

Zobacz także:

Bartosiński zbierał pieniądze

Na początku roku informowaliśmy o zrzutce zawodnika. Bardzo zależało mu na udziale w “Tylko Jeden”.

Finał “Tylko Jeden”

Romanowski wielkim zwycięzca. Nie z Adrianem Bartosińskim, lecz ponownie z Marcinem Krakowiakiem zmierzył się Tomasz Romanowski. Raz jeszcze okazał się lepszy od rywala i zgarnął główną nagrodę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis