MMA PLKSWNorman Parke atakuje Gamrota i jego kolegów! Padają kontrowersyjne słowa!

Norman Parke atakuje Gamrota i jego kolegów! Padają kontrowersyjne słowa!

Norman Parke atakuje Gamrota i jego kolegów! Tymczasowy mistrz wagi lekkiej Federacji KSW zamieścił w mediach społecznościowych mocny wpis, w którym wyraża swoje zdanie na temat największej sportowej gwiazdy polskiego giganta.

Parke atakuje Gamrota

Irlandczyk swoją opinię zamieścił na Twitterze. Zasugerował, że “Gamer” i wszyscy jego koledzy są zawodnikami, którzy stosują… doping!

Norman Parke atakuje Gamrota i jego kolegów!

Norman Parke walczył z Gamrotem dwukrotnie. Raz przegrał decyzją sędziów, a drugi raz jego walka zakończyła się poprzez no-contest. Przyczyną takiego zakończenia walki był nieumyślny faul Polaka. Wówczas “Gamer” niechcący włożył rywalowi palec w oko i Parke nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Za kulisami mówi się o trzeciej walce między Gamrotem a Parkiem. I tym razem to Irlandczyk próbuje doprowadzić do trylogii. Oto, co zamieścił na Twitterze:

“Mówił, że walka ze mną to łatwe pieniądze, a nie walczył przez dwa lata. Dostał ofertę walki ze mną w Londynie, ale czekał i miał nadzieję, że przegram. Brudna dziwka! Mała główka na sterydach. On i jego cały klub biorą doping od dziecka. Wstrzykują wszystko, co możliwe. Miejmy równe warunki gry następnym razem, dziwko!”

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW ciągle czeka z ogłoszeniem swojej kolejnej gali. Odbędzie się ona najprawdopodobniej w czerwcu. Będzie to impreza studyjna, bez udziału publiczności. Na razie nie mamy jednak żadnych szczegółów dotyczących rozpiski i terminu wydarzenia. Możliwe, że na gali tej zobaczymy właśnie byłego podwójnego mistrza KSW Mateusza Gamrota, który powróci do walk prawie półtorarocznej przerwie.

Zobacz także:

Wyniki gali UFC on ESPN 8

To już trzecia gala UFC w ciągu zaledwie ośmiu dni, jaka odbywa się w Jacksonville na Florydzie. Wyniki pojedynków możecie śledzić TUTAJ.

Ile zarobił Jotko na swojej ostatniej walce?

Pojawiły się oficjalne zarobki po sobotniej gali UFC. Krzysztof Jotko jest w czołówce listy płac!

Kto odszedł z Trójki w ostatnim czasie?

Kolejny znany dziennikarz odszedł z radiowej Trójki. Pracował tam 35 lat!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis