MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka przed debiutem na KSW 71: W boksie widziałem już wszystko, a teraz znowu czuję zajawkę!

Artur Szpilka przed debiutem na KSW 71: W boksie widziałem już wszystko, a teraz znowu czuję zajawkę!

Artur Szpilka razem z Danielem Omielańczukiem byli gośćmi kanału MeczykiTV, gdzie wypowiedzieli się o zbliżających się walkach ich obu oraz zapowiedzieli sobotnią galę KSW 70. Szpilka nawet przyznał, że przed swoim debiutem w MMA, do którego dojdzie na KSW 71 znowu poczuł zajawkę sportami walki.

Artur Szpilka przed debiutem na KSW 71

Przypominamy, że Daniel Omielańczuk już w sobotę na KSW 70 w Łodzi zmierzy się z Ricardo Praselem, a Artur Szpilka zadebiutuje w klatce KSW miesiąc później. 18 czerwca na gali KSW 71 Polak ma skrzyżować rękawice z Sergieiem Radczenko, choć walka ta jeszcze oficjalnie nie została przez KSW ogłoszona.

Szpilka w rozmowie z Dominikiem Durniatem i Krzysztofem Gutowskim przyznał, że znowu poczuł chęć rywalizacji w sportach walki.

Artur Szpilka przed debiutem na KSW 71

“Zacząłem znowu czuć jakąś zajawkę. W boksie zobaczyłem już naprawdę wszystko. Walczyłem o mistrzostwo świata, byłem na największych walkach w wadze ciężkiej, stoczyłem te walki. Nie zawsze one szły dobrze ale byłem tam, stałem w tym ringu. Jak oglądałem walki o mistrzostwo świata, to Mike Tyson stał w ringu, Evander Holyfield stał w ringu, Tyson się uśmiechał, Michael Buffer ich zapowiada i tam byłem ja i patrzyłem na to i mówię “Gdzie ja jestem?”. Ale w pewnym momencie coś zgasło, coś się skończyło. Nie mówię do końca, bo nigdy tego nie powiedziałem, ale coś w pewnym momencie zgasło a teraz czuję znowu jakąś taką fajną zajawkę. Do tego KSW dzisiaj jest na takim poziomie medialnym, że to jest przepaść. Nie ma nawet co porównywać z boksem, bo to nie ma co porównywać, jeśli chodzi o otoczkę medialną.”

Cały program do sprawdzenia poniżej:

Oficjalna rozpiska KSW 71:

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii lekkiej| KSW Lightweight Championship Bout

70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski #C (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Sebastian Rajewski #2 (12-6, 4 KO)

Karta główna | Main card

105 kg/231 lb: Artur Szpilka (0-0) vs TBA

70,3 kg/155 lb: vs Donovan Desmae #5 (15-8, 7 KO, 4 Sub) vs Artur Sowiński (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub)

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Ponad milion złotych za walkę w KSW?! “Pudzian” zdradził swoje zarobki: Żadna tajemnica!

Mariusz Pudzianowski był gościem Mateusza Borka w programie Hejt Park, transmitowanym na antenie Kanału Sportowego. “Pudzian” odpowiedział na pytanie jednego z widzów i zdradził, że jego zarobki w KSW sięgają wielkich kwot, lecz mimo to ma wiele innych źródeł finansowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis