MMA PLNajnowszeKSWPonad milion złotych za walkę w KSW?! “Pudzian” zdradził swoje zarobki: Żadna tajemnica!

Ponad milion złotych za walkę w KSW?! “Pudzian” zdradził swoje zarobki: Żadna tajemnica!

Mariusz Pudzianowski był gościem Mateusza Borka w programie Hejt Park, transmitowanym na antenie Kanału Sportowego. “Pudzian” odpowiedział na pytanie jednego z widzów i zdradził, że jego zarobki w KSW sięgają wielkich kwot, lecz mimo to ma wiele innych źródeł finansowych.

Ponad milion złotych za walkę w KSW?!
Foto: Hejt Park/Kanał Sportowy

To już 331 odcinek Hejt Parku, w którym zasiadają znane persony ze świata sportu i showbiznesu. Tym razem obok Mateusza Borka zasiadł były pięciokrotny mistrz świata strongman Mariusz Pudzianowski.

Co ciekawe, “Pudziana” próżno szukać w tego typu formatach, bowiem od wielu lat nie udziela dłuższych wywiadów mediom. W programie pojawiło się wiele nieznanych dotychczas wątków.

KSW: “Pudzian” zdradził zarobki!

Jednym z nich były zarobki “Pudzilli”, który mówi, że mimo wielkich wypłat z KSW, nie jest to jego główne źródło utrzymania. Mariusz zdradził, że nie musi pracować do końca życia, ale według niego człowiek jest stworzony po to, aby pracować i będzie to robił do ostatniego dnia na ziemi. “Mario” zdradził, jak wyglądają jego finanse w KSW, kiedy Borek zapytał go o to, czy starcie z Materlą będzie najlepiej płatnym pojedynkiem w historii:

Czy to największa kasa? Chyba nie. Z KSW nie narzekam. Naprawdę dobrze nam się pracuje, są to sześciocyfrowe rachunki. Już 13 lat razem współpracujemy i nigdy nie mieliśmy kłopotów finansowych. Oczywiście, że pieniądze są ważne. Każdy robi to dla finansów. Ja na swoje prywatne i zawodowe finanse nie narzekam. Sport lubię i przy okazji jakoś sobie zarabiam. Gdybym skończył ze sportem, mam z czego godnie żyć, a nawet chyba i lepiej, bo miałbym czas zająć się tymi biznesami, które robię.

Później jeden z internautów zapytał, za ile Mariusz sprzedałby swoją skórę? Oto odpowiedź “Pudziana”:

Sprzedaję jak wchodzę do klatki i sześć cyferek zazwyczaj jest… i coś z przodu.

Po tej wypowiedzi można wywnioskować, że za wiele swoich walk “Dominator” wyciągnął ponad milionową wypłatę. Tylko nieliczni zawodnicy KSW mogą liczyć na podobne zarobki. W grudniu 2021 r. doszło do najdroższej walki w historii organizacji pomiędzy Mamedem Chalidowem a Roberto Soldiciem. Kwoty nie zostały ujawnione, ale mówi się, że zawodnicy mogli zgarnąć grubo ponad milion złotych na głowę.

Cały odcinek Hejt Parku można zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis