MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o przygotowaniach do walki w KSW: Ja i Kamila walczymy, a Pumbuś z Cycusiem dopingują

Artur Szpilka o przygotowaniach do walki w KSW: Ja i Kamila walczymy, a Pumbuś z Cycusiem dopingują

Popularny pięściarz Artur Szpilka przechodzi do Federacji KSW i swoją następną walkę stoczy w formule MMA. I właśnie między innymi o przygotowaniach do walki w KSW, “Szpila” opowiadał w rozmowie z Super Expressem.

Artur Szpilka o przygotowaniach do walki w KSW

Tam zdradził też, kto na początku cyklu przygotowawczego będzie o niego dbał oraz… kto będzie dopingował.

Przypominamy, że debiut Artura Szpilki w walce w KSW szykowany jest w drugiej połowie roku 2022. Rywal na razie nie jest znany, choć jest kilka pomysłów.

Artur Szpilka o przygotowaniach do walki w KSW

Jednym z nich jest zestawienie z byłym rywalem bokserskim – Sergieiem Radczenko. Kolejnym jest walka z byłym pięściarzem, z którym Szpilka od lat ma na pieńku – Krzysztofem Zimnochem. Federacja KSW jednak jeszcze nie zdecydowała się na konkretnego przeciwnika na debiut dla “Szpili”.

Tego powinniśmy poznać w najbliższym czasie, ale póki co, możemy dowiedzieć się jak aktualnie wyglądać będą przygotowania pięściarza do walki w nowej formule. W rozmowie z SE, Szpilka przyznał, że będzie trenował ze swoją narzeczoną – Kamilą Wybrańczyk, która jest zawodniczką FAME MMA, gdzie stoczyła już trzy walki (rekord 1-2):

“Biorę się za siebie. Przyjeżdża trener Kostka z Wieliczki, mój serdeczny kolega i miłośnik sportu. Ostatnio przebiegł 100 kilometrów. Fajna sprawa też dla mojej Kamili, bo będzie się też z nim przygotowywać do walki. Będzie też Pumbuś, ale on nie będzie szykował się do walki tylko, żeby mamusię i tatusia trzymać w ryzach. Będzie wesoło! Taka sytuacja, że ja i Kamila walczymy, a Pumbuś z Cycusiem dopingują.”

Wspomniany Cycu i Pumba to psy Artura Szpilki, które towarzyszą mu w wielu życiowych momentach.

Całą rozmowę możecie sprawdzić TUTAJ ->

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [01-02.04.2022]

Najbliższy weekend nie będzie zbyt bogaty jeśli chodzi o gale MMA. W Manchesterze jednak dzień po dniu swoje gala zorganizuje Cage Warriors.

Włamywacze napadli na dom byłego rywala Khalidova! Spotkała ich sroga kara! Widzieliście?

Z Melvinem Manhoefem (32-15-1) lepiej nie zadzierać! Reprezentant Holandii ruszył w pościg za złodziejami, którzy chcieli okraść jego dom. Przypomnijmy, że ”No Mercy” jest dalej czynnym zawodnikiem. Styl Melvina zawsze budził duże zainteresowanie – jest to wojownik, którzy nigdy nie unikał wojny w stójce.

Cezary Sarnowski ostro do ,,Ledy”: Chcesz mieć czwartą walkę w pi**ę? Zapraszam, tylko żebyś znowu nie rzygał jak w programie!

Cezary Sarnowski może być dla was postacią anonimową, ale dziś przy okazji konfliktu z Piotrem Walawskim przybliżę Wam bardziej jego sylwetkę. Piotr zarzuca mu, że walki, które ten dopisuje sobie do rekordu nigdy się nie odbyły. Czy ma rację? O tym Wam powiem w artykule.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis