MMA PLNajnowszeACACezary Sarnowski ostro do ,,Ledy”: Chcesz mieć czwartą walkę w pi**ę? Zapraszam, tylko żebyś znowu nie rzygał jak w programie!

Cezary Sarnowski ostro do ,,Ledy”: Chcesz mieć czwartą walkę w pi**ę? Zapraszam, tylko żebyś znowu nie rzygał jak w programie!

Cezary Sarnowski może być dla was postacią anonimową, ale dziś przy okazji konfliktu z Piotrem Walawskim przybliżę Wam bardziej jego sylwetkę. Piotr zarzuca mu, że walki, które ten dopisuje sobie do rekordu nigdy się nie odbyły. Czy ma rację? O tym Wam powiem w artykule.

Cezary Sarnowski to zawodnik, który na Tapology legitymuje się bilansem 0-1. Jednak na wszelakich social mediach ma wpisany rekord 7-2. Jak to było z tymi jego walkami? Śpieszę Wam wytłumaczyć.

Kontrakt z ACA

Sarnowski w zeszłym roku na swoich social mediach wrzucił zdjęcie kontraktu z ACA i zapowiedział swój występ w rosyjskiej organizacji. Nawet dosyć zaufane źródło jakim jest MMA PUDELEK podało tą informację dalej. Jak było naprawdę? Do żadnej walki w ACA nie doszło i Cezary tłumacząc się powiedział, że nie było walki w rosyjskiej organizacji gdyż bycie wojskowym wyklucza mu starty w ACA.

Niestety Cezary ma prywatne konto na facebooku, więc nie mogę dać Wam linka, jednakże mam zrzuty ekranu i załączę je w artykule.

Ostatnia walka na Contender Fight Night

Gala Contender Fight Night to raczkujący polski projekt ze sportowymi walkami. W szeregach tej organizacji zadebiutował między innymi świeży angaż KSW – Wojciech Kazieczko. Na tej samej gali co Wojtek miał zawalczyć Cezary Sarnowski. Czy zawalczył? Nie stawił się na miejsce gali i nie było z nim kontaktu. Jednak w swoim wyimaginowanym świecie wygrał. Wrzucił zdjęcie z hotelu, gdzie w ręce trzymał plastikowy puchar. Kolejne zwycięstwo dopisane do rekordu!

Konflikt z “Ledą”

I czas opowiedzieć o konflikcie Piotra Walawskiego z Sarnowskim. Piotr odpowiedział na jeden z postów Sarnowskiego zapytaniem o kontrakt z ACA. Cezary standardowo odpowiedział, że przez bycie żołnierzem nie może walczyć dla rosyjskiej organizacji. Wywiązała się krótka dyskusja o rekordzie Sarnowskiego, która została skwitowana zaproszeniem do walki Walawskiego. Wszystko macie na załączonych poniżej zrzutach ekranu

Zdjęcie

.

Zdjęcie
Zdjęcie

Podsumowanie sylwetki Sarnowskiego

Zacznijmy od tego dlaczego w ogóle piszę o Czarku? Uważam, że warto nagłaśniać takie przypadki by promotorzy się na niego nie nabierali. Sarnowski w swojej głowie ma rekord 7-2, niestety nikt tych walk nigdy nie widział i nie są udokumentowane. A gdy się jego zapytacie dlaczego tych walk nie ma na Tapology to będzie tłumaczył, że nie aktualizują mu rekordu. Ciężko żeby aktualizowali, jak tych walk nie było. Wyobraźcie sobie, przygotowujecie się 3 miesiące, wykładacie pieniądze na treningi i przygotowania, a finalnie Wasz przeciwnik nie przyjeżdża na galę i wstawia na swoje media, że wygrał. A tak już kilkukrotnie robił Sarnowski.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [01-02.04.2022]

Najbliższy weekend nie będzie zbyt bogaty jeśli chodzi o gale MMA. W Manchesterze jednak dzień po dniu swoje gala zorganizuje Cage Warriors.

Włamywacze napadli na dom byłego rywala Khalidova! Spotkała ich sroga kara! Widzieliście?

Z Melvinem Manhoefem (32-15-1) lepiej nie zadzierać! Reprezentant Holandii ruszył w pościg za złodziejami, którzy chcieli okraść jego dom. Przypomnijmy, że ”No Mercy” jest dalej czynnym zawodnikiem. Styl Melvina zawsze budził duże zainteresowanie – jest to wojownik, którzy nigdy nie unikał wojny w stójce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis