MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o propozycji z FAME MMA: Coś tam jest na rzeczy!

Artur Szpilka o propozycji z FAME MMA: Coś tam jest na rzeczy!

Jak się okazuje Artur Szpilka (24-4, 16 KO) jest w kręgu zainteresowań FAME MMA. Padła nawet propozycja! ”Szpila” wróci na ring najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2021 roku.

Już od dłuższego czasu mówi się o walce wojownika z Wieliczki z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Będzie to ostatnia walka Szpilki pod skrzydłami Andrzeja Wasilewskiego. Niewykluczone, że po tym starciu popularny ”Szpila” wystąpi w nowej dla siebie formule.

Artur Szpilka dostał propozycję z FAME MMA!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, że dostał propozycje z FAME MMA. Nie wiemy jednak z kim miałby się zmierzyć w freakowej organizacji.

Są też propozycje z różnych innych organizacji. Także mam w czym wybierać. Czasy mamy jakie mamy, zobaczymy (…) Coś tam jest na rzeczy (śmiech), ale nie wiem nawet z kim. Coś tam jest na rzeczy, ale to nie chodzi o to. Na razie jest potencjalna walka z Łukaszem Różańskim i uważam, że ta walka w polskim boksie może przynieść naprawdę fajne emocje.      

O debiucie Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki nie wspomina się już pierwszy raz. Taką walką mocno zainteresowana jest organizacja KSW, lecz widać że nie tylko!

Dodać warto, że niewykluczony jest również start Kamili Wybrańczyk w FAME MMA czyli narzeczonej ”Szpili”. Kamila przekonuje, że jest otwarta, ale musi to być konkretna i dobra finansowo propozycja.

Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu. 

Zobacz także:

To będzie ostatni rywal Najmana? To bardzo możliwe!

Już w poniedziałek wszystko będzie jasne.. Niewykluczone, że już w tym momencie znamy ostatniego przeciwnika Marcina Najmana

Martin Lewandowski o angażu Yoela Romero! Co wy na to?

Yoel Romero wolnym zawodnikiem. Kubańczyk niespodziewanie został zwolniony z UFC. Mamy komentarz od jednego z właścicieli KSW