MMA PLCiekawostkiTo będzie ostatni rywal Najmana w karierze? “Walczysz czy się cykasz?”

To będzie ostatni rywal Najmana w karierze? “Walczysz czy się cykasz?”

Foto: Twitter/ Marcin Najman

To będzie ostatni rywal Marcina Najmana w karierze? “El Testosteron” zapowiedział na styczeń 2021 roku swoją pożegnalną walkę, która odbędzie się na gali, którą zresztą sam zorganizuje.

Gala VIP MMA ma odbyć się 30 stycznia. W walce wieczoru wydarzenia, Marcin Najman ma zakończyć swoją sportową karierę. Z kim się zmierzy?

“El Testosteron” zapowiedział, że w grę wchodzi kilku potencjalnych rywali, z bratem Szymona Kołeckiego – Sylwestrem na czele. Jednak teraz, w mediach społecznościowych Marcin Najman zaczął kusić innym zestawieniem.

To będzie ostatni rywal Najmana w karierze? “Walczysz czy się cykasz?”

Marcin Najman opublikował w mediach społecznościowych wyzwanie, jakie rzucił mu Szymon Wrzesień, szerzej znany jako “Taxi Złotówa”. Obaj mają za sobą wygrane walki z Bonusem BGC na galach FAME MMA.

Czy zatem to będzie rywal Marcina Najmana w jego pożegnalnej walce?

Zdjęcie

O VIP MMA

Pożegnalna gala Marcina Najmana ma być galą pełnowymiarową. Odbędzie się na niej sześć-siedem pojedynków. Za sędziowanie tej gali odpowiedzialny będzie Mirosław Okniński. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski. W karcie walk mają pojawić się także znane nazwiska ze świata boksu, które będą debiutować w walce na zasadach MMA.

Zobacz także:

KSW: Jest komentarz! Martin Lewandowski o angażu Yoela Romero!

Która organizacja zdecyduje się na zatrudnienie Yoela Romero? To zdecydowanie jeden z najgłośniejszych tematów w ostatnich dniach w światowym MMA. Czy KSW jest zainteresowane zakontraktowaniem Amerykanina? Szef największej polskiej federacji odpowiada!

Artur Szpilka pomagał Tysonowi przed GROMDA 3 [WIDEO]

Krystian “Tyson” Kuźma świetnie radzi sobie w walkach na gołe pięści. Przed najważniejszą walką na GROMDA 3 pomagał mu też Artur Szpilka.

Wach dalej liczy na zdobycie mistrzostwa świata! Ma szansę?

”Wiking” wraca na ring już w najbliższą sobotę. Wacha czeka spore wyzwanie w Londynie, gdzie zmierzy się z Hughie Fury’m.