MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka doleczony! Pięściarz zapowiada powrót i zaczepia Pudziana: Mmaaarrriiiuuussszzz!

Artur Szpilka doleczony! Pięściarz zapowiada powrót i zaczepia Pudziana: Mmaaarrriiiuuussszzz!

Jeden z najpopularniejszych zawodników sportów walki w Polsce Artur Szpilka najprawdopodobniej został doleczony! Pięściarz radosną nowinę przekazał w mediach społecznościowych i wraz z nią zaczepił… Pudziana!

Artur Szpilka doleczony

O walce Artura Szpilki z legendą polskiego MMA Mariuszem Pudzianowskim mówi się od dawna. “Szpila” miałby być tym, który chce pomścić Michała Materlę, który przez Pudziana został brutalnie znokautowany w przeszłości.

Artur Szpilka doleczony! Pięściarz zapowiada powrót do treningów MMA i zaczepia Pudziana

“Szpila” zaznacza, że od marca zaczyna treningi MMA z pełnym obciążeniem. A to oznacza jedno – przygotowania do następnej walki w KSW! Walki, najprawdopodobniej z Mariuszem Pudzianowskim!

“Wyglada na to ze od marca wracam do pełnego MMA 😍🔥🔥 Mmaaarrriiiuuussszzz @pudzianofficial Po operacji i dolegliwościach z kręgosłupem nie ma śladu dziękuje Dr Bujko z @centrummedycznegamma i przede wszystkim dziękuje Grzesiek Sobański za cały wkład w powrót do zdrowia @rehamedica_tarnow 👊🏻🔥 dziękuje Profesorze Andrzej Maciejczak
Prof. dr hab. med. Neurochirurg za dzisiejszą daj Boże ostatnią kosmetykę i jedziemy po swoje @ksw_mma @pudzianofficial

Przypominamy, że Artur Szpilka w MMA stoczył już dwie walki. W debiucie na gali KSW 71 pokonał w drugiej rundzie Sergieia Radczenkę, a później na gali High League 4 w pierwszej odsłonie odprawił Denisa Załęckiego.

Zobacz także:

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Tomasz Narkun były mistrz KSW zapowiada: Wrócę na szczyt!

Były treningi w Stanach Zjednoczonych w American Top Team, a teraz były mistrz KSW pojawia się na macie Ankosu Poznań. Tomasz Narkun w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z treningu. ”Żyrafa” zapowiada powrót na szczyt!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis