MMA PLArtem LobovArtem Lobov wraca do MMA! Kiedyś była propozycja walki w KSW

Artem Lobov wraca do MMA! Kiedyś była propozycja walki w KSW

Artem Lobov wraca do MMA! Przyjaciel Conora McGregora, który na całym świecie prześmiewczo nazywany jest GOAT-em swoją kolejną walkę stoczy w formule mieszanych sztuk walki.

Artem Lobov wraca do MMA
Foto: Facebook/ Artem Lobov

Lobov ostatnie trzy pojedynki stoczył w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Po chwilowej przygodzie w walkach na gołe pięści, Rosjanina zobaczymy ponownie w walce w formule MMA. W jakiej organizacji?

Artem Lobov wraca do MMA! Kiedyś była propozycja walki w KSW

Swego czasu usługami Artema Lobova mocno interesowała się Federacja KSW. Był nawet pomysł zestawienia przyjaciela Conora McGregora z Marcinem Wrzoskiem. Pomysł ten jednak upadł, a raczej został odłożony na później z powodu wybuchu pandemii koronawirusa i odwołaniu gal MMA na całym świecie.

Lobov swoją najbliższą walkę stoczy jeszcze poza KSW. Rosjanin podpisał kontrakt z z organizacją Arena Fight Championship. Jego najbliższy rywalem będzie francuski weteran mieszanych sztuk walki Ylies Dijroun, który legitymuje się rekordem 17-6.

Kontrakt Lobova z Arena Fight Championship obejmuje jedną walkę, która odbędzie się w grudniu tego roku na drugiej edycji gal tego organizatora. Przypominamy, że “GOAT” może pochwalić się rekordem w MMA w postaci 13 zwycięstw, 15 porażek i 1 walki zakończonej remisem.

Zobacz także:

Artem Lobov chce walki z Marcinem Wrzoskiem! Walka miała odbyć się na KSW 54 we Wrocławiu!

Przyjaciel Conora McGregora był gotowy walczyć z Marcinem Wrzoskiem. Gdyby nie pandemia koronawirusa, to walka tych dwóch zawodników odbyłaby się na gali KSW 54 we Wrocławiu.

Dana White krytykuje sędziego walki Herman vs. Rodriguez: Jeb**ny poziom Mazzagattiego

Szef UFC Dana White krytykuje sędziego walki Ed Herman vs. Mike Rodriguez, który w drugiej rundzie pojedynku popełnił ogromny błąd w interpretacji ciosów. Pomyłka sędziego Chrisa Tognoniego kosztowała Rodrigueza wygraną.

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis