MMA PLArtem LobovGOAT z ujemnym rekordem – Artem Lobov wydaje książkę. Zdradza, że… to on wymyślił whiskey McGregora

GOAT z ujemnym rekordem – Artem Lobov wydaje książkę. Zdradza, że… to on wymyślił whiskey McGregora

Artem Lobov to zawodnik, który przez środowisko mieszanych sztuk walki prześmiewczo nazywany jest GOAT-em. Prywatnie jest także kolegą Conora McGregora. Choć posiada rekord walk ujemny (13-15), to dzięki znajomości z Irlandczykiem zrobił on ogromną karierę.

Artem Lobov

Teraz Lobov wydaje książkę, w której opowie o swojej bogatej sportowej karierze, ale i poda kilka smaczków z życia prywatnego. Jednym z nich jest historia powstania whiskey Proper Twelve, sygnowanej nazwiskiem Conora McGregora.

Artem Lobov wydaje książkę. Zdradza, że… to on wymyślił whiskey Conora McGregora

Lobov w rozmowie z TalkSport opowiedział o sytuacji związanej z promocją alkoholu przez McGregora. Zawodnicy ci chcieli spieniężyć jeszcze bardziej sukces, jakim była wygrana McGregora w rewanżowym starciu z Natem Diazem.

Pierwotnie McGregor interesował się sygnowaniem swoim nazwiskiem jednego z rodzajów wódki, ale Lobov, który w przeszłości na studiach interesował się sprawami alkoholu i miał znajomości w środowisku producentów whiskey przyszedł do McGregora z gotowym biznesplanem mającym zapoczątkować erę późniejszego napoju wyskokowego – Proper Twelve:

“Jednym z istotnych punktów w mojej książce jest sprawa Proper Twelve i jego historia. Kilka osób wie, że to był właściwie mój pomysł. To ja byłem osobą, która wpadła na to, by Conor McGregor robił whiskey. Kiedy studiowałem, to pracowałem w barze w hotelu Radisson i tam miałem przyjaciela, który polecił mi różne destylarnie whiskey. Zrobiłem riserdż, poobdzwaniałem różne miejsca, gdzie produkowano whiskey, spisałem wszystko i potem z gotowym planem poszedłem do Conora.”

Zobacz także:

Roberto Soldić o walce z youtuberem: Nie chciał ryzykować! Nie widzę w nim nic wyjątkowego! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour został zapytany o potencjalne starcie w boksie z jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Mowa oczywiście o walce z Jake Paulem. ”RoboCop” o Amerykaninie wypowiada się z szacunkiem, ale zarazem nie widzi w nim nic specjalnego – jeśli chodzi o umiejętności.

Marcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman wraca do walk! W tej formule “El Testosterona” jeszcze nie widzieliśmy. Tym razem częstochowianin zawalczy na gołe pięści, a jego przeciwnikiem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Najman upodobnił się do Conora McGregora i wrzucił do sieci filmik, na którym powtarza znane hasło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis