MMA PLArtem LobovArtem Lobov kończy karierę! “GOAT” z ujemnym rekordem wycisnął z niej więcej niż mógł

Artem Lobov kończy karierę! “GOAT” z ujemnym rekordem wycisnął z niej więcej niż mógł

Artem Lobov, czyli popularny “GOAT” i przyjaciel Conora McGregora kończy karierę! Rosjanin reprezentujący Irlandię ogłosił swoją decyzję o sportowej przyszłości w rozmowie z portalem MMAfighting.com.

Lobov swoją ostatnią walkę stoczył w miniony weekend, gdzie na gali BKFC w walce na gołe pięści przegrał przez TKO z Denysem Berinchykiem, srebrnym medalistą olimpijskim i byłym mistrzem WBO wagi lekkiej w boksie.

Po tej walce Lobov wspominał o emeryturze, którą teraz uskutecznił.

Artem Lobov kończy karierę! “GOAT” z ujemnym rekordem wycisnął z niej więcej niż mógł

Lobov mający rekord zawodowych walk w potaci 14 zwycięstw, 15 porażek i 1 remisu w taki sposób potwierdził sportową emeryturę w rozmowie z Arielem Helwanim:

“To prawda, czas zakończyć karierę. Jest wiele innych opcji i możliwości, by kontynuować moją drogę. Aby odnieść sukces musisz się na nich skoncentrować. Czas więc pożegnać się z walkami. Oczywiście zostanę ze swoimi sponsorami, oni są dla mnie jak rodzina. Czuję ich wsparcie. Nie żegnam się ze sportami walki, ale żegnam się z nimi jako zawodnik.”

A Wy którą walkę Artema Lobova zapamiętacie najlepiej?

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.