Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArtur SzpilkaArbi Shamaev nie ma wątpliwości: Artur nie jest gotowy do walki z Mariuszem!

Arbi Shamaev nie ma wątpliwości: Artur nie jest gotowy do walki z Mariuszem!

Wielkimi krokami zbliża się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. Już trzeciego czerwca zobaczymy walkę pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Arturem Szpilką. Weteran KSW ostatecznie wrócił do treningów pod okiem Arbi Shamaeva. Wspomniany trener w rozmowie z InTheCage.pl wyznał, że jego zdaniem Artur Szpilka nie jest gotowy na pojedynek w MMA z Mariuszem Pudzianowskim.

Shamaev

Mariusz w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. W grudniu doszło do starcia z Mamedem Khalidovem. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie zwycięstwem podopiecznego Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego.

Szpilka ma za sobą dwie walki w mieszanych sztukach walki. Były pretendent do mistrzostwa świata w boksie przed czasem pokonał Sergey’a Radchenko oraz Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Shamaev zabiera głos!

Trener Arbi Shamaev w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o nadchodzącym starciu Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Artur Szpilka nie jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Nikt póki nie wyjdzie, nie jest tego świadomy. Artur walczy niby przeciwko Mariuszowi, a de facto walczy przeciwko mnie, bo on będzie robił to, co ja chcę. To będzie bardzo ciekawa walka. Dam mocną prognozę na tę i Adam Soldaeva walkę na Narodowym. Chcę coś namieszać. Niech zaczynają trenerzy się wypowiadać. Bardziej się nakręci na te walki. Zacznijmy iść w kierunku Stanów

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Roman Szymański dostał ofertę z UFC! Zawodnik KSW wyjaśnia dlaczego postanowił odmówić! Widzieliście?

Roman Szymański (17-6) doszedł do porozumienia i podpisał nowy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Jak się okazuje reprezentant Czerwonego Smoka dostał propozycję od UFC. Zawodnik KSW w rozmowie z WP SportoweFakty wyjaśnił, dlaczego postanowił odmówić.

”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

No to niespodzianka! Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Tołkaczewski o potencjalnym debiucie w MMA wspominał już parę razy. Niebawem poznamy przeciwnika i wszystkie szczegóły startu ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis