MMA PLNajnowszeKSWRoman Szymański dostał ofertę z UFC! Zawodnik KSW wyjaśnia dlaczego postanowił odmówić!

Roman Szymański dostał ofertę z UFC! Zawodnik KSW wyjaśnia dlaczego postanowił odmówić!

Roman Szymański (17-6) doszedł do porozumienia i podpisał nowy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Jak się okazuje reprezentant Czerwonego Smoka dostał propozycję od UFC. Zawodnik KSW w rozmowie z WP SportoweFakty wyjaśnił, dlaczego postanowił odmówić.

Szymański KSW

29-latek najbliższy pojedynek stoczy na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Trzeciego czerwca czeka go rewanżowe starcie z Valeriu Mirceą (28-8-1). Wojownik z Mołdawii od samego początku nawoływał do rewanżu. Mircea szansę na zrewanżowanie się dostanie po dwóch efektownych zwycięstwach przed czasem. 29-latek przed czasem zastopował Gracjana Szadzińskiego oraz Borysa Mankowskiego.

Roman Szymański wyjaśnia!

Roman Szymański w rozmowie z WP SportoweFakty wyznał, że dostał propozycję z UFC. Szymański wyjaśnił, dlaczego postanowił odmówić.

Była oferta, ale na ten moment nie była jakaś super finansowo. Po drugie drugie, z racji, że UFC zmieniło trochę swoją politykę i chciałoby, żebym przeprowadził się do Stanów i tam trenował na stałe. Wtedy ta oferta byłaby dużo lepsza. Mam za dużo spraw w Polsce, których muszę dopilnować, więc nie mogłem się przeprowadzić do Stanów. Były rozmowy z Bellatorem, ale finalnie konkretnej propozycji nie dostałem, a trochę szkoda, bo byłem – jaka by była

Całą rozmowę z Romanem Szymańskim możecie zobaczyć [TUTAJ]

Szymański aktualnie może pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu. Kolejne zwycięstwo wydaje się, że już całkowicie przybliży Romana do kolejnej szansy mistrzowskiej. Ostatni start 29-latka miał miejsce na XTB KSW 78, gdy w Szczecinie efektownie w pierwszej odsłonie poddał doświadczonego Raula Tutarauli. Walka z Gruzinem potrwała zaledwie minutę i 5-sekund!

Zobacz także:

Walka z Paczuskim na KSW Colosseum 2 nie będzie ostatnią! Michał Materla z nowym kontraktem! Co wy na to?

Michał Materla, były mistrz wagi średniej i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW.

High League zrobi Grand Prix z udziałem legend! Same gwiazdy w turnieju! Widzieliście?

Freakowa organizacja High League idzie dalej w rozwijaniu swojego brandu i na najbliższej gali zrobi Grad Prix z udziałem freakowych legend! W turnieju mają wziąć udział same gwiazdy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis