Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSW”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

No to niespodzianka! Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Tołkaczewski o potencjalnym debiucie w MMA wspominał już parę razy. Niebawem poznamy przeciwnika i wszystkie szczegóły startu ”Gleby”.

Gleba

Tołkaczewski przede wszystkim znany jest ze swoich startów w organizacji GROMDA. ”Gleba” walczył na gołe pięści i jest zwycięzcą turnieju. Bartłomiej ”Balboa” Domalik to jedyny zawodnik, który pokonał Patryka w organizacji Mariusza Grabowskiego. Patryk ma też za sobą chociażby efektowny start, gdy błyskawicznie znokautował byłego mistrza Glory – Saulo Cavalari z Brazylii.

Patryk Tołkaczewski w KSW!

W mediach społecznościowych Grupy MTS pojawiło się nagranie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie.

Kiedy debiut? Wielu kibiców od razu z przekonanie wskazało, że będzie to hitowa gala KSW Colosseum 2.

Całe nagranie poniżej:

Witamy w świecie polskiego #mma Nasz pierwszy zawodnik, Gleba, już niebawem zadebiutuje w

@KSW_MMA

Oponenta poznacie jeszcze w tym tygodniu #Kizo #MTS #Gleba #KSW

Zobacz także:

Walka z Paczuskim na KSW Colosseum 2 nie będzie ostatnią! Michał Materla z nowym kontraktem! Co wy na to?

Michał Materla, były mistrz wagi średniej i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW.

High League zrobi Grand Prix z udziałem legend! Same gwiazdy w turnieju! Widzieliście?

Freakowa organizacja High League idzie dalej w rozwijaniu swojego brandu i na najbliższej gali zrobi Grad Prix z udziałem freakowych legend! W turnieju mają wziąć udział same gwiazdy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis