MMA PLNajnowszeKSW”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

No to niespodzianka! Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Tołkaczewski o potencjalnym debiucie w MMA wspominał już parę razy. Niebawem poznamy przeciwnika i wszystkie szczegóły startu ”Gleby”.

Gleba

Tołkaczewski przede wszystkim znany jest ze swoich startów w organizacji GROMDA. ”Gleba” walczył na gołe pięści i jest zwycięzcą turnieju. Bartłomiej ”Balboa” Domalik to jedyny zawodnik, który pokonał Patryka w organizacji Mariusza Grabowskiego. Patryk ma też za sobą chociażby efektowny start, gdy błyskawicznie znokautował byłego mistrza Glory – Saulo Cavalari z Brazylii.

Patryk Tołkaczewski w KSW!

W mediach społecznościowych Grupy MTS pojawiło się nagranie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie.

Kiedy debiut? Wielu kibiców od razu z przekonanie wskazało, że będzie to hitowa gala KSW Colosseum 2.

Całe nagranie poniżej:

Witamy w świecie polskiego #mma Nasz pierwszy zawodnik, Gleba, już niebawem zadebiutuje w

@KSW_MMA

Oponenta poznacie jeszcze w tym tygodniu #Kizo #MTS #Gleba #KSW

Zobacz także:

Walka z Paczuskim na KSW Colosseum 2 nie będzie ostatnią! Michał Materla z nowym kontraktem! Co wy na to?

Michał Materla, były mistrz wagi średniej i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW.

High League zrobi Grand Prix z udziałem legend! Same gwiazdy w turnieju! Widzieliście?

Freakowa organizacja High League idzie dalej w rozwijaniu swojego brandu i na najbliższej gali zrobi Grad Prix z udziałem freakowych legend! W turnieju mają wziąć udział same gwiazdy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis