MMA PLNajnowszeAndrzej KościelskiAndrzej Kościelski ostro o Borysie Mańkowskim: Nie zasługuje na to, by o nim rozmawiać

Andrzej Kościelski ostro o Borysie Mańkowskim: Nie zasługuje na to, by o nim rozmawiać

Ponad 4 lata temu Borys Mańkowski zamienił Ankos MMA Poznań na Czerwonego Smoka. W tym czasie, „Diabeł Tasmański” zdążył zmienić kategorię wagową na lekką – w której już 15 stycznia stoczy pojedynek o pas z Marianem Ziółkowskim. „On nie zasługuje, żeby o nim rozmawiać!” – mówi o byłym podopiecznym trener Andrzej Kościelski.

Mańkowski Kościelski

W połowie 2017 roku doszło do trudnej sytuacji w klubie Ankos MMA Poznań. Z klubu odeszło kilku kluczowych zawodników, którzy byli trzonami całego gymu. Mateusz Gamrot, Borys Mańkowski oraz Łukasz Rajewski zamienili Ankos na Czerwonego Smoka, w którym trenują do dziś. Początki nie były łatwe, ponieważ Mańkowski z Rajewskim przegrali swoje pojedynki na gali KSW 41. Również „Gamer” nie mógł zaliczyć pierwszego występu jako niezależny zawodnik za udany, ponieważ na gali KSW 40 jego walka z Normanem Parke została uznana za nieodbytą. Relacje z trenerem Kościelskim były napięte, jednak z czasem sytuacja się uspokoiła.

„On nie zasługuje na to, żeby o nim rozmawiać!”

Wczoraj na kanale Tomasza Sarary na YouTube pojawiła się rozmowa z byłym trenerem „Diabła Tasmańskiego” – Andrzejem Kościelskim, który przedstawił swoje spojrzenie na sytuację z jego byłym podopiecznym.

Borys Mańkowski trenował u mnie 10 lat. Teraz jest w innym klubie. Jest w Czerwonym Smoku. Uważam, że on nie zasługuje na to, żeby o nim rozmawiać. Po prostu, po dziesięciu latach się rozstaliśmy. Niestety, to rozstanie z jego strony nie było takie, jakie powinno być. Ja potrafię się rozstać w cywilizowany sposób z każdym. Nikogo nie namawiam, żeby koniecznie musiał u mnie trenować, ponieważ nikt nie musi. Mamy takie czasy, że jeśli ktoś, z kimś gdzieś był to w cywilizowany sposób potrafi się rozstać. Nie będziemy wnikać, ale nie zachował się tak, jak powinien się zachować. Tylko do tego mógłbym się doczepić.

Zobacz także:

Omielańczuk o gali FAME MMA 12: Chciałem zobaczyć tego wariata Murańskiego, i się nie zawiodłem!

Daniel Omielańczuk (25-11-1) zdradził, że miał szansę oglądnąć całą galę FAME MMA 12. Były zawodnik UFC nie ukrywa, że czekał na walkę Jacka Murańskiego. Omielańczuk nie był zawiedziony postawą ”Murana”.

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis