MMA PLNajnowszeKSWOficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.

Materla

Wojownik ze Szczecina w tym roku wrócił na odpowiednie tory. Podopieczny Piotra Bagińskiego na początku września wystąpił w walce wieczoru EFM Show 2 w Bułgarii. Był to rewanż po latach. Materla po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Moise Rimbona.

Szybki powrót Materli!

Udało dojść się do porozumienia i tym samym Michał Materla (30-8) wraca do organizacji KSW. Były mistrz wagi średniej najbliższy pojedynek stoczy na 66 edycji. ”Cipao” wystąpi przed własną publicznością w Szczecinie już piętnastego stycznia. Niebawem poznamy przeciwnika Materli.

Ogłoszenie nastąpiło podczas programu ”Hejt Park”, który możecie oglądać poniżej:

Zobacz także:

UFC: Jon Jones ponownie drwi z…Jana Błachowicza! Widzieliście?

Jon Jones (26-1) znów to zrobił! Amerykanin na twitterze ponownie drwi z byłego mistrza wagi półciężkiej – Jana Błachowicza (28-9).

Ferrari otwarty na walkę z Murańskimi w klatce rzymskiej: Chciałbym głośnych nazwisk! [WIDEO] Co wy na to?

Amadeusz Roślik nie może doczekać się następnego pojedynku w organizacji FAME MMA. Wszystko na to wskazuje, że popularny ”Ferrari” wróci do klatki podczas najbliższej 13 edycji, która odbędzie się w marcu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis