MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiBorys Mańkowski zdradził, ile najwięcej zarobił za walkę

Borys Mańkowski zdradził, ile najwięcej zarobił za walkę

Borys Mańkowski zdradził najwyższą kwotę, jaką otrzymał za walkę.

Borys Mańkowski zarobki

Borys Mańkowski pozostaje nieaktywny od czasu dotkliwej porażki z Valeriu Mirceą. Podczas KSW 78 faworyzowany „Diabeł Tasmański” sensacyjnie przegrał z Mołdawianinem, który znokautował go latającym kolanem. Dla reprezentanta Czerwonego Smoka była to trzecia przegrana z rzędu.

Po tym starciu Mańkowski postanowił zrobić sobie dłuższą przerwę, która trwa do dziś. Powoli jednak były mistrz KSW zaczyna przebąkiwać o możliwym powrocie do startów.

Mańkowski ujawnił najwyższe wynagrodzenie za walkę

Udzielając wywiadu dla kanału UrUMental – Borys wyjawił, ile najwięcej pieniędzy zarobił za pojedynek w klatce.

Jak zaczynałem sporty walki, to moim marzeniem było to, żeby móc być na sali, żeby trenować, żeby walczyć i żeby mieć tyle pieniędzy z tego, żeby móc się utrzymać. Jeżeli miałbym 4-5 tysięcy złotych miesięcznie, to mówię: dobra, będę zadowolony, bo robię to, co kocham i mogę sobie za to żyć. I te 5 tysięcy złotych wymarzone zamieniło się w 650 tysięcy złotych po walce, także jestem z tego dumny.

Zdradził także, kto jest jego wymarzonym rywalem na walkę powrotną. Wymienił nazwisko między innymi Normana Parkę, Marcina Helda i Briana Hooia.

Generalnie jestem mocno otwarty. (…) Musi to być wyzwanie sportowe, musi być kasa postawiona na stole.

ZOBACZ TAKŻE: Nate Diaz pokonał Jorge Masvidala! Decyzja sędziów była niejednoznaczna [WIDEO]

Póki co nie wiadomo, kiedy „Diabeł Tasmański” zamierza wznowić sportową karierę. Niewykluczone, że stanie się to jeszcze w 2024 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis