MMA PLAndrzej GrzebykAndrzej Grzebyk przed KSW 72: Gdy jesteś na fali, wszyscy cię klepią po plecach, ale gdy się potykasz…

Andrzej Grzebyk przed KSW 72: Gdy jesteś na fali, wszyscy cię klepią po plecach, ale gdy się potykasz…

Andrzej Grzebyk już 23 lipca w Kielcach wystąpi w walce wieczoru gali KSW 72. Jego pojedynek z Tomaszem Romanowskim może wyłonić kandydata do walki o pas mistrzowski wagi półśredniej polskiego giganta.

Andrzej Grzebyk przed KSW 72

W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Grzebyk charakteryzuje biznes, jakim jest MMA oraz nastawia się na mocną stójkową batalię w walce ze swoim najbliższym oponentem.

Andrzej Grzebyk przed KSW 72: Gdy jesteś na fali, wszyscy cię klepią po plecach, ale gdy się potykasz…

Grzebyk ma świadomość jak słodko-gorzki jest biznes, w którym bierze na co dzień udział:

“Gdy jesteś na fali, wszyscy cię klepią po plecach, ale gdy się potykasz, przegrywasz walkę, to nagle wszyscy stawiają na tobie krzyżyk – mówi Andrzej Grzebyk. –  Pokażę wam, że teraz wrócę i że to był taki mały epizod, mały upadek. To się zdarza, bo jesteśmy tylko ludźmi. Wracam nowy, zmotywowany. Jest chęć zwycięstwa. Jestem naładowany.”

Zawodnik ten jest naładowany energią na tyle, że jest gotowy stoczyć krwawą wojnę z Tomaszem Romanowskim:

“Fajne wyzwanie. Fajna walka wieczoru. Tomek jest twardy, ale wszyscy są twardzi do pierwszego mocnego trafienia, a ja mam z czego uderzyć. Dysponuję siłą ciosu. Wiem, że Tomek będzie chciał się bić w stójce. Nie będzie szukał parteru. Ja też jestem strikerem. Lubimy się bić, iść na ostrą wymianę. Zobaczymy, który pierwszy będzie chciał iść po nogi i który będzie się czuł zagrożony w stójce. Ostatecznie jednak myślę, że Tomek jest zawodnikiem z jajami i damy naprawdę krwawą walkę.”

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis