MMA PLFreak FightDebiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Hulk

Do starcia z Sajadem Gharibim miało dojść trzydziestego kwietnia w Londynie. Byłoby to walka na zasadach boksu podczas gali Celebrity Boxing. Ostatecznie na początku kwietnia poinformowano, że starcie zostaje odwołane.

Gharibi miał ciężkie chwile w swoim życiu. Po tak zwanych dymach i przepychanka – rodzina wyrzekła się ”Irańskiego Hulka”.

Nie mogę dodzwonić się do rodziny. Kiedy wróciłem do Iranu, nie poszedłem do rodziny (..) Nie mogę. Nie mogę rozmawiać z ojcem. Kiedy rozmawiałem z matką, powiedziała mi ”Osoba, którą widziałem na filmie, to nie był mój syn, mój syn jest o wiele silniejszy niż on”. Coś mnie boli w sercu. Kiedy ktoś nie może porozmawiać ze swoją rodziną – straciłem dumę. Jestem zniszczony (…) Teraz niektórzy mówią, że zapłacono Ci za to, żebyś upadł. To boli mnie w sercu. Jak można tak mówić? Jak mogę nie myśleć o oświadczeniach? Jak mogę spać? Jak mogę odpoczywać? Ja osobiście czuję się bardzo źle. Nie mogę spać, ale biorę tabletki nasenne – powiedział z łzami w oczach Sajada Gharibi.

Jest nowy pojedynek!

Trzydziestego pierwszego lipca ma dojść do wyczekiwanego debiutu Sajada Gharibi. Ostatecznie ”Irański Hulk” w ringu skrzyżuje rękawice z Dżumanowem Ałmatem Bachytowiczem znanym jako ”Kazachski Tytan”. Starcie został zakontraktowane na cztery rundy po dwie minuty.

”Kazachski Tytan” ma też ważne przesłanie.

Wiele osób mówi, że nie wie, kim jestem, ale 31 lipca się przekonają, kim jest “Kazachski Tytan” i moja moc. Jeśli wygram tę walkę, chcę zmierzyć się z Fiedorem Emelianenką w Ałmatach

Zobacz także:

Nietypowa sytuacja na gali PRIME 2! Sędzia nie wiedział w jakiej formule walczy Wrzosek! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Gdyni odbyła się druga edycja PRIME SHOW MMA. Nie zabrakło na niej mocnej wpadki sędziego, który nie wiedział w jakiej formule odbywa się pojedynek pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Ochroniarzem ”Oszusta z Tindera”. Sytuacja na szczęście została szybko opanowana.

Marcin Dubiel kolejną gwiazdą gali FAME MMA 15. Organizator ogłasza” Marcin wraca do domu”! Co wy na to?

Jest to już oficjalna wiadomość! Marcin Dubiel jest kolejną gwiazdą, która wystąpi na gali FAME MMA 15. Informacja o jego najbliższej walce została już podana do publicznej wiadomości.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis