MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę!

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę!

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Załęcki

Do ich pojedynku doszło na High League 3 Extra. Mało kto by się spodziewał, że większość tego starcia zobaczymy w parterze. W stójce zaś obaj mieli swoje momenty. Kubiszyn próbował zaskoczyć front kickiem. Denis wyprowadzał high kicki, a dodatkowo atakował niskim kopnięciem. W pierwszej rundzie sprowadzenie zdobył Załęcki, w drugiej zaś Kubiszyn.

Trzecia runda była decydująca. Wydawało się, że ”Bad Boy” zdobędzie obalenie. ”Don Diego” był na to przygotowany i to ostatecznie on wylądował z góry. Sędzia podniósł walkę do stójki. Denis ruszył z ciosami, ale Mateusz już do końca nie zamierzał ryzykować.

Denis o rewanżu: No i co najważniejsze bez możliwości ucieczki!

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. Nie zabrakło pytania o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem.

Rewanż jest nieunikniony… Będę dążył do niego jak najszybciej. Wielu ekspertów wypowiadało się na temat tej walki i uważają, że ta walka równie dobrze mogła pójść w moją stronę lub po prostu mógłby być remis. Ale mniejsza w to. Następnym razem po prostu się po nim przebiegnę i już wiem, że to nie będzie duża klatka… No i co najważniejsze… bez możliwości ucieczki

Zobacz także:

Alan Kwieciński krytykuje Denisa Załęckiego: W MMA byłbym od niego lepszy! Co wy na to?

Alan Kwieciński nie odpuszcza! ”Alanik” w rozmowie z portalem TV Reklama postanowił skrytykować Denisa Załęckiego. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” uważa, że Denis poczynił regres. To nie koniec, bowiem Kwieciński stwierdził, że w MMA pokonałby ”Bad Boya”.

Soroko zabiera głos po przegranej: Prawie za przeproszeniem zesrałem się w oktagonie! Widzieliście?

Adam Soroko zabrał głos po gali PRIME SHOW MMA 2, która odbyła się w Gdyni. Były zawodnik karate w formule K-1 zmierzył się z Pawłem Tyburskim. Soroko musiał uznać wyższość przeciwnika już w pierwszej odsłonie. Wygląda na to, że Adam jeszcze dostanie szansę w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis