MMA PLFAME MMAAllan Krupa w MMA? Marcin Najman tłumaczy: Był ze mną i Gołotą na obozie w Zakopanem

Allan Krupa w MMA? Marcin Najman tłumaczy: Był ze mną i Gołotą na obozie w Zakopanem

Foto: Facebook/ Marcin Najman

Allan Krupa faktycznie zawalczy w MMA? O 16-letnim synu Edyty Górniak zrobiło się głośno, kiedy gwiazda TVP potwierdziła, że nastolatek rozwija swoją nową pasję jaką są mieszane sztuki walki.

Mało tego, Krupa miał już dostać ofertę walki od organizacji FAME MMA. Jednakże ze względu na niepełnoletność, decyzja o jego występie w klatce spoczywa w rękach rodziców.

Edyta Górniak na jego występ w klatce się jednak nie zgadza. A jak sytuacja Allana Krupy wygląda okiem Marcina Najmana?

Allan Krupa w MMA? Marcin Najman tłumaczy: Był ze mną i Gołotą na obozie w Zakopanem

“El Testosteron” odniósł się do wczorajszych doniesień, które prezentowaliśmy między innymi na naszych łamach. Marcin Najman potwierdził, że 16-letni Krupa wykazuje chęci treningów w MMA i jeśli będzie już pełnoletni, to zaprasza go pod skrzydła trenera Damiana Herczyka.

Najman na dodatek potwierdził także, że Allan Krupa przebywał z nim i Andrzejem Gołotą na obozie kondycyjnym w Zakopanem, gdzie “El Testosteron” przygotowywał się do walki z “Lwem” Kazimierczukiem na FAME MMA 7:

“Pragne uściślić pojawiające się informacje o debiucie Allana Krupy w Fame Mma.
Był chłopak ze mną i Andrzejem Gołotą na obozie kondycyjnym w Zakopanem i dzielnie sobie radził. Odbył też kilka treningów pod okiem Damiana Herczyka.
Chce zadebiutować w mma, ale w związku z tym ze ma 16 lat potrzebuje zgody Mamy, a takowej nie uzyskał.
(Ja również nie wydałbym zgody na toczenie walk swojemu dziecku po tym jak widzę skutki uprawiania tego sportu u siebie oraz innych bokserów i zawodników mma)
Jeżeli skończy 18 lat będzie decydował sam. Do dyspozycji ma najlepszego trenera mma w Polsce Damiana Herczyka wiec jeżeli się zdecyduje będzie przygotowany i gotowy.”

Pragne uściślić pojawiające się informacje o debiucie Allana Krupy w Fame Mma. Był chłopak ze mną i Andrzejem Gołotą…

Opublikowany przez Marcina Najmana Poniedziałek, 14 września 2020

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Kaczmarczyk po świetnym zwycięstwie! Chłopak daleko zajdzie?

Patryk Kaczmarczyk w piątek w Gliwicach zdobył szable mistrzowskie. Zobaczcie co powiedział Radomianin po ważnym zwycięstwie.

Mirosław Okniński znów uderza w Jurkowskiego: “Jurasek zmienił termin walki, to Szymon…”

Trener Mirosław Okniński znów uderza w Łukasza Jurkowskiego. Spięcia na linii Jurkowski-Okniński zapewne nigdy się nie wyczerpią, bowiem panowie najzwyczajniej w świecie nie przepadają za sobą. I jest to bardzo delikatne określenie.