MMA PLJurasMirosław Okniński znów uderza w Jurkowskiego: “Jurasek zmienił termin walki, to Szymon…”

Mirosław Okniński znów uderza w Jurkowskiego: “Jurasek zmienił termin walki, to Szymon…”

Foto: Facebook/ Mirek Okniński

Trener Mirosław Okniński znów uderza w Łukasza Jurkowskiego. Spięcia na linii Jurkowski-Okniński zapewne nigdy się nie wyczerpią, bowiem panowie najzwyczajniej w świecie nie przepadają za sobą. I jest to bardzo delikatne określenie.

Główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów wykorzystuje każdą okazję do tego, by wbić szpileczkę “Jurasowi”. Tym razem odniósł się do… kontuzji swojego podopiecznego – Szymona Kołeckiego.

Mirosław Okniński znów uderza w Jurkowskiego: “Jurasek zmienił termin walki, to Szymon…”

Szymon Kołecki bowiem wypadł z walki z Łukaszem Jurkowskim, która miała odbyć się 10 października na gali KSW 55. To druga taka sytuacja, która doprowadziła do przesunięcia tego pojedynku w czasie. Wcześniej bowiem kontuzji nabawił się “Juras” i to on wówczas wypadł z planowanego zestawienia ze złotym medalistą olimpijskim w podnoszeniu ciężarów.

I choć “Juras” zachował wielką klasę komentując kontuzję Kołeckiego, to tej klasy nie pokazał trener Mirosław Okniński. W mediach społecznościowych zdołał odnieść kontuzję swojego podopiecznego do wcześniejszych kłopotów ze zdrowiem “Jurasa”:

“Życie
Jurasek zmienił termin walki Szymon też może”

ŻycieJurasek zmienił termin walki Szymon też może

Opublikowany przez Mirka Oknińskiego Poniedziałek, 14 września 2020

Wczoraj natomiast Federacja KSW ogłosiła nową walkę wieczoru gali KSW 55. Main eventem nadchodzącej gali będzie rewanżowe starcie Scott Askham vs. Mamed Khalidov. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi średniej. Gala KSW 55 odbędzie się 10 października.

Zobacz także:

Juras skomentował wypadnięcie Kołeckiego z ich walki na KSW 55!

Niestety po raz kolejny wypada walka, która gwarantowała fajerwerki. Na KSW 55 nie dojdzie do zestawienia Szymona Kołeckiego (8-1) z Łukaszem Jurkowskim (17-11). W zamian organizacja KSW jeszcze dziś ogłosi nowe hitowe starcie.

Różal chwali ”Stiflera”! Zaskoczeni?

Marcin Różalski w mediach społecznościowych postanowił pochwalić ostatniego uczestnika FAME MMA 7. O co chodzi? Zobaczcie sami

Marian Ziółkowski zapowiedział powrót do klatki: Czas wracać na matę

Marian Ziółkowski właśnie zapowiedział powrót do klatki KSW! Ostatni pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej poinformował fanów, że jego kolejnej walki mogą spodziewać się jeszcze w tym roku.