MMA PLFAME MMAAlan Kwieciński wyśmiał Załęckiego: Plułeś może na buty jak sobie je czyściłeś!

Alan Kwieciński wyśmiał Załęckiego: Plułeś może na buty jak sobie je czyściłeś!

Alan Kwieciński nie zamierzał długo czekać, aby odpowiedzieć na słowa Denisa Załęckiego. Zawodnik walczący na gołe pięści w ostry sposób wypowiedział się o weteranie ”Ekipy z Warszawy”.

Załęcki postanowił wspomnieć o ich spotkaniu w jednym z klubów nocnych.

Nie Alan tylko Anal. Jakiś czas temu spotkaliśmy się na imprezie w klubie i Alanek chyba sobie za bardzo poćpał, to zaproponowałem mu wyjście za klub byśmy sobie pogadali. Oczywiście się obsrał, jakieś tam niemiłe słowa powiedział to w niego ruszyłem, jakaś tam gadka była zacząłem tą szmatę pluć. Nie chciał wyjść i prosił bym przestał, żebym mu nie robił trzody przy znajomych. Przeprosił mnie kilka razy i to nie ma co tu dużo gadać. Mam nadzieję, że jak kiedyś się z nim spotkać to podejdzie do mnie, ale wątpię żeby taka popierdułka miała uwagę. Plułem na niego jak na zwykłą szmatę, zwykłego peta. Nawet nie odważył się nic zrobić jeszcze mnie przeprosił na koniec.

Załęcki proponuje Kwiecińskiemu solówkę!

Alan Kwieciński szybko odpowiedział na słowa Denisa Załęckiego. Zawodnik FAME MMA postanowił go wyśmiać.

Haha i wtedy się obudziłem. Plułeś może na buty jak sobie je czyściłeś hahaha. Kolejka czas start!!!

komentarz

Załęcki w tym momencie proponuje przy świadkach zorganizowanie tak zwanej ”solówki”.

Kolejka czas start? To było do przewidzenia, że ten ćpunek będzie próbował to tak odwrócić. Więc od razu powiem – żeby się na kimś wybić musi być na kim, a w tym przypadku nie ma, bo jesteś wiecznym przegranym!!! A co za problem wygrać z taką ciotą? Więc Analik proponuje spotkanie! Weź kilku kolegów, ja wezmę swoich i załatwimy to poza kamerami żebyś sobie nie podkręcał, że kolejka ruszyła… Oczywiście 1 na 1, al weźmiemy świadków, bo widać, że mefedron wyżarł Ci mózg do końca i masz problemy z pamięcią. Powiem Ci wprost to co wie każdy! Jesteś niespełnionym sportowcem, który nie ma za grosz charakteru i bliżej Ci do baletu niż do sportów walki! Dodatkowo jedynym powodem przez, który ludzie Cię znają jest to, że ludzie uwielbiają patrzeć na debili, którzy są bardziej nie ogarnięci niż oni, więc Ty świetnie pasujesz. Zejdź na ziemie i strugaj gwiazdy, bo nią nie jesteś!!! Jesteś zwykłym debilem, który pajacuje przed kamerami, bo nic więcej nie potrafi. 

komentarz

Zobacz także:

Mistrz KSW o walce na Fame MMA: Zobaczymy! Co wy na to?

Zawodowi sportowcy na Fame MMA ? Roberto Soldic został zapytany przez fana, kiedy będziemy go mogli zobaczyć w oktagonie największej polskiej organizacji freak-fightowej. Jaka była odpowiedź?

Norman Parke nowym zawodnikiem EFM SHOW! Zaskoczeni?

Norman Parke podpisał kontrakt z organizacją EFM SHOW – informacje podał portal MMA Pudelek na swoim Twitterze.