MMA PLEFM SHOWNorman Parke nowym zawodnikiem EFM SHOW!

Norman Parke nowym zawodnikiem EFM SHOW!

Norman Parke podpisał kontrakt z organizacją EFM SHOW – informacje podał portal MMA Pudelek na swoim Twitterze.

Norman Parke (28-7-1, 1 NC) znajduje się obecnie na ustach wszystkich. 34-latek w ubiegłą sobotę pokonał w walce wieczoru gali FAME MMA 10 Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego, co sprawiło że stał się jedną z najsławniejszych osób w naszym kraju. Parke to były zawodnik UFC oraz KSW. Dla polskiego giganta stoczył siedem pojedynków, z których wygrał cztery. “Stormin” był mistrzem KSW w latach 2019-2020. Pas mistrzowski zdobył w pojedynku z Marcinem Wrzoskiem na gali KSW 50. Irlandczyk stracił go w lipcu ubiegłego roku na gali KSW 53, gdzie przegrał ze swoim odwiecznym rywalem – Mateuszem Gamrotem, przez TKO w 3 rundzie. Wygląda na to, że był to ostatni pojedynek Normana dla polskiego giganta.

Norman Parke nowym zawodnikiem EFM SHOW!

Norman Parke nowym zawodnikiem federacji EFM SHOW! – informacje podał portal MMA Pudelek na swoim Twitterze.

Nie wiadomo, z kim w swoim debiucie dla EFM zmierzy się “Stormin”, jednak najprawdopodobniej zadebiutuje on 11 września na gali EFM SHOW 2, która odbędzie się w stolicy Bułgarii – Sofii.

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Zobacz także: