MMA PLACAAbsurdalna sytuacja na gali ACA: Young Eagles 18. Zawodnicy walczyli przed rozpoczęciem walki i doszło do nokautu! [WIDEO]

Absurdalna sytuacja na gali ACA: Young Eagles 18. Zawodnicy walczyli przed rozpoczęciem walki i doszło do nokautu! [WIDEO]

Czasami mieszane sztuki walki piszą nieoczekiwane scenariusze. Taka rzecz miała miejsce minionej nocy! Absurdalna sytuacja wydarzyła się na gali ACA: Young Eagles w walce Rustama Amanbaeva z Saykhanem Dzhabrailovem.

Zawodnicy zaczęli wymieniać się ciosami jeszcze przed rozpoczęciem walki przez sędziego! Starcie to zakończyło się nokautem, mimo że nie było pozwolenia do wznowienia pojedynku!

Absurdalna sytuacja na gali ACA: Young Eagles 18. Zawodnicy walczyli przed rozpoczęciem walki i doszło do nokautu!

Sytuacja wydarzyła się przed rozpoczęciem trzeciej rundy walki Amanbaeva z Dzhabrailovem. Sędzia pojedynku jeszcze nie dał sygnału do wznowienia starcia, sprawdzał narożniki zawodników, drzwi klatki były otwarte, a uczestnicy zaczęli już ze sobą walczyć.

Chwilę potem doszło do nokautu! Sprawdźcie:

Nie wiadomo teraz jaka będzie decyzja organizatorów na temat zakończenia tego starcia, ale najprawdopodobniej werdykt pojedynku zmieni się na no-contest.

Nie ulega wątpliwościom jednak, że w MMA ciągle wydarzają się rzeczy, których nigdy wcześniej byśmy się nie spodziewali.

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba! 

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.