Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCovid-19Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Białystok

Do podobnej sytuacji doszło w Warszawie w klubie Aligatores Fight Club. Był to niecodzienny widok, gdy zawodnicy zaczęli trenować przed klubem, a wokół mogliśmy zauważyć dużą ilość policji.

Następne naloty policji!

Do następnych nalotów policji doszło w Białymstoku. Klub Viking Club zdecydował, że treningi odbędą się na świeżym powietrzu. To też zostało przerwane przez policję.

….

Posted by Viking Fight Club on Saturday, April 10, 2021

To już przechodzi ludzkie pojęcie.Zamknęli nam siłownie, salki, kluby sportowe, więc idziemy na powietrze. Co się okazuję? Na powietrzu w mieście też nie można trenować, okej. Nie odpuszczamy i idziemy do parku z dala od ludzi, tak aby nikomu nie przeszkadzać, jednakże nasi dzielni stróże prawa dla NASZEGO DOBRA robią obławę, legitymują, wypisują mandaty i wezwania. 🤷Czego jeszcze muszą zakazać, aby ludzie przejrzeli na oczy? Cytując klasyka: “to jest k…a dramat”. Miłej niedzieli, my się nie poddamy!

To już przechodzi ludzkie pojęcie.Zamknęli nam siłownie, salki, kluby sportowe, więc idziemy na powietrze. Co się…

Posted by Piotrek Sadowski – Viking Powerlifting on Sunday, April 11, 2021

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w wielkich emocjach: Dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot (18-1) zrobił to w wielkim stylu! Polak dziś w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. 30-latek w drugiej rundzie znokautował doświadczonego Scotta Holtzmana (14-5).

Piękna Rosjanka nowym odkryciem organizacji Bellator? W debiucie brutalny nokaut w 29-sekund! Oglądaliście?

Piękna Diana Avsaragova (3-0) to nowy nabytek organizacji Bellator. Reprezentantka Rosji w debiucie pokazała się z kapitalnej strony. 22-latka potrzebowała zaledwie 29 sekund na znokautowanie przeciwniczki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis