MMA PLConor McGregorConor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Foto: Twitter/ Conor McGregor

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”. Całość opisaliśmy -> TUTAJ.

Najpierw Irlandczyk odpisał Poirierowi, że nie przekazał darowizny, bowiem do dzisiaj nie otrzymał planu przeznaczenia wpłaconych przez niego pieniędzy. Teraz jednak McGregor poszedł krok dalej. Odwołał on właśnie swoją trzecią walkę z Dustinem Poirierem!

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Nie wiemy w jakim stanie psychoaktywnym jest obecnie McGregor, ale poniżej jego wpisy w temacie wpłaty na fundację Poireira oraz pomówień z jego strony:

“Masz wrodzone wieśniarstwo, co sobie myślisz? Jesteś pieprzonym wieśniakiem. 500 tys., żadnego planu. Powstrzymaj się. Głupek. Musisz być nowy w kwestii kasy. Tak w ogóle, to walka jest odwołana. Będę walczył z kimś innym 10 lipca. Powodzenia na starym kontrakcie dzieciaku!”

“Mój zespół dokłada wszelkiej staranności, aby upewnić się, że każda darowizna spełnia określone wymogi. Moja hojność jest znana. Zapłacisz mózgiem za tę próbę oczernienia mojego imienia. Powodzenia kiedy zostaniesz złapany! Masz przejebane.”

Przypominamy, że Dustin Poirier i Conor McGregor mieli stanąć na przeciwko siebie w oktagonie po raz trzeci już 10 lipca na gali UFC 264 w Las Vegas. Miała to być walka wieczoru całego wydarzenia.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w wielkich emocjach: Dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot (18-1) zrobił to w wielkim stylu! Polak dziś w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. 30-latek w drugiej rundzie znokautował doświadczonego Scotta Holtzmana (14-5).

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Tomasz Narkun odpowiada na zaczepkę De Friesa i… naraża się na kontrę! Który zawodnik lepiej wypadł w mediach?

Tomasz Narkun odpowiada na zaczepkę Phila De Friesa i… naraża się na brutalną kontrę! Polak, który stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego w królewskiej dywizji wagowej KSW prowadzi na Twitterze wymianę zdań z mistrzem z Anglii.