MMA PLACAStraszliwe złamanie! Rywal nie zamierzał czekać na reakcję sędziego i dobijał w parterze [WIDEO]

Straszliwe złamanie! Rywal nie zamierzał czekać na reakcję sędziego i dobijał w parterze [WIDEO]

W piątek w Rosji, a dokładnie w Moskwie odbyła się gala ACA 161. W co-main evencie walka zakończyła się już po 32-sekundach. Mukhamad Vakhaev nie czekał na reakcję sędziego – postanowił dobijać ciosami.

Vakhaev

W main evencie w kategorii średniej doświadczony Magomedrasul Gasanov (19-2) jednogłośną decyzją sędziów pokonał Salamu Abdurakhmanova (14-2). 

Nie brakowało także błyskawicznego zwycięstwa. Anis Ekubov (6-1) potrzebował zaledwie 34 sekund, aby zakończyć walkę z Asylbekiem Rustambekiem Uulu (6-1).

Sami zobaczcie:

Był też start byłego zawodnika KSW – Wagnera Prado (17-8-1). Brazylijczyk w drugiej rundzie został poddany w pojedynku z Faridunem Odilovem (17-2-2). 

Koszmarne złamanie!

Takie widzieliśmy w co-main evencie ACA 161. W wadze ciężkiej Mukhamad Vakhaev (12-6-1) wrócił na odpowiednie tory po 32-sekundach pokonując Grigoriy Ponomareva (6-3).

Grigoriy doznał straszliwej kontuzji… Noga była złamana. W tej sytuacji Vakhaev poniesiony emocjami nie czekał na reakcję sędziego, a wyprowadzał następne ciosy.

Cała sytuacja poniżej:

Vakhaev to były mistrz ACA. Tytuł zdobył w lutym 2020 roku, gdy poddał Evgeny Goncharova. Pas stracił w drugiej obronie w listopadzie 2021 roku, gdy sposób na niego znalazł Tony Johnson Jr.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis