MMA PLNajnowszeACAKapitalny nokaut w Moskwie! Dużo skończeń przed czasem na gali ACA 150! 

Kapitalny nokaut w Moskwie! Dużo skończeń przed czasem na gali ACA 150! 

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala ACA 150, gdzie nie brakowało emocji. Fani będący na hali nie mogli narzekać – było naprawdę dużo skończeń, a pojedynki prowadzone na pełnym dystansie również nie zawiodły.

ACA

W main evencie doświadczony Artem Reznikov (24-6) ponownie popisał się efektownym skończeniem. Kazach w drugiej odsłonie duszeniem północ-południe poddał Andreya Koshkina.

Sami zobaczcie:

Kapitalny nokaut!

Tak to trzeba określić. Beslan Ushukov (19-5) w drugiej rundzie w fenomenalnym stylu zakończył pojedynek z Brazylijczykiem – Irwinga Machado (17-11-2). Kopnięcie trafiło idealnie w punkt i było już po wszystkim!

Tak to wyglądało:

Podczas wczorajszej gali ACA 150 nie brakowało walk skończonych przed czasem.

Zobacz także:

Karolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły! Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości! Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-0) właśnie podpisała kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Polka wystąpi w turnieju PFL w kategorii piórkowej. Już w tym momencie znamy szczegóły startu Karoliny.

Khalidov komentuje teorie kibiców o sprzedanej walce z Pudzianem: Bzdura totalna! W jaki sposób?

Mamed Khalidov, który był dzisiaj gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym wypowiedział się o teoriach kibiców po walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zaznaczył, że jest to totalna bzdura! Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnił, że był w naprawdę świetnej formie podczas main eventu XTB KSW 77 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis