MMA PLFAME MMAZobaczcie trening braci bliźniaków! Tyburscy jeszcze zaskoczą w klatce FAME MMA? [WIDEO]

Zobaczcie trening braci bliźniaków! Tyburscy jeszcze zaskoczą w klatce FAME MMA? [WIDEO]

Paweł i Piotr Tyburscy szlifują formę w Uniq Fight Club. Niewykluczone, że bracia już niebawem pojawią się w klatce FAME MMA. W mediach społecznościowych Paweł wstawił materiał z treningu. Widać na nim zadaniówki w wykonaniu braci bliźniaków.

Tyburski

A może szalone zestawienie? Piotr Pająk już w przeszłości nawoływał do pojedynku 2 na 2 (bracia Tyburscy kontra bracia Pająk)

Ja bym chciał 2 na 2, to byłoby coś niesamowitego. To taka walka by naprawdę poszła daleko w świat

Warto zaznaczyć, że Tyburscy brali udział już w takim zestawieniu. Zobaczcie jak to wyglądało.

Jest wideo z treningu Tyburskich!

Paweł i Piotr Tyburscy nie próżnują! Tym razem do sieci trafił ich wspólny trening w Uniq Fight Club. Zadaniówki w wykonaniu braci bliźniaków. Zobaczcie sami poniżej.

Posted by Freak Fight on Tuesday, October 12, 2021

Ostatnia walka Pawła miała miejsce na ósmej edycji w Łodzi. Gabriel ”Arab” Al-Sulwi nie zamierzał wchodzić w wymiany, a konsekwentnie i co ważne skutecznie raz za razem zdobywał sprowadzenia. Tyburski nie mógł znaleźć sposobu na odwrócenie losów pojedynku. 

Zobacz także:

257 tysięcy widzów TVP na walce Fury vs Wilder 3, a Andrzej Janisz… przyznał, że zapomniał! Zaskoczeni?

Świetne wyniki oglądalności zanotowała walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3, która była transmitowana w TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej telewizji polskiej. Informację o konkretnych liczbach podał dyrektor stacji Marek Szkolnikowski.

Luke Rockhold wypada z UFC 268! “Bolą mnie plecy!” Co wy na to:?

Były mistrz wagi średniej, Luke Rockhold wypada z rozpiski gali UFC 268, która na początku listopada odbędzie się w nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis