MMA PLBoks257 tysięcy widzów TVP na walce Fury vs Wilder 3, a Andrzej Janisz… przyznał, że zapomniał!

257 tysięcy widzów TVP na walce Fury vs Wilder 3, a Andrzej Janisz… przyznał, że zapomniał!

Świetne wyniki oglądalności zanotowała walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3, która była transmitowana w TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej telewizji polskiej. Informację o konkretnych liczbach podał dyrektor stacji Marek Szkolnikowski.

Fury vs Wilder 3

Walka Fury vs Wilder 3 odbyła się w niedzielę nad ranem. Pięściarze do ringu wychodzili tuż przed szóstą rano. Mimo wczesnej godziny, TVP Sport zanotowało świetne wyniki oglądalności tego wydarzenia!

257 tysięcy widzów TVP na walce Fury vs Wilder 3, a Andrzej Janisz… przyznał, że zapomniał!

257 tysięcy widzów TVP na walce Fury vs Wilder 3, a Andrzej Janisz… przyznał, że zapomniał!

Aż 257 tysięcy widzów oglądało na żywo walkę Brytyjczyka z Amerykaninem. Marek Szkolnikowski podał liczby, które pokazują zainteresowanie kibiców zarówno transmisją telewizyjną jak i transmisją w aplikacji TVP Sport:

“Walkę Wilder-Fury oglądało na żywo 196 tysięcy widzów w @sport_tvppl oraz 61 tysięcy w internecie. Dodatkowo o 10 powtórkę kolejne 200 tysięcy a skrót na yt ma już prawie milion wyświetleń. Kosmos.”

Co ciekawe, o walce Fury vs Wilder 3 zapomniał znany i ceniony dziennikarz i komentator KSW – Andrzej Janisz. Jeden z najbardziej charakterystycznych głosów kojarzonych w naszym kraju z mieszanymi sztukami walki goszcząc w niedzielny poranek w programie “Wysoki Pressing” na Canale Plus przyznał, że zapomniał o walce Fury vs Wilder 3 i nie wiedział, że ona odbywa się w nocy z soboty na niedzielę. Janisz przyznał także, że o wyniku tej walki dowiedział się jadąc na ten wspomniany program o piłce nożnej.

Zobacz także:

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

PunchDown 5: Wielka gala slapfightingu już wkrótce we Wrocławiu

Wielkimi krokami zbliża się 5. gala PunchDown, czyli Mistrzostw Slapfightingu. Już 22 października 16 potężnych zawodników zmierzy się w walce o nagrodę główną w wysokości 50 000 zł i tytuł nowego Mistrza PunchDown we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis