MMA PLArchiwumCiekawostkiZnany freak fighter ma poważne kłopoty! Żąda pieniędzy za opuszczenie mieszkania!

Znany freak fighter ma poważne kłopoty! Żąda pieniędzy za opuszczenie mieszkania!

To staje się bardzo głośną sprawą w ogólnopolskich mediach! Znany polski freak fighter ma poważne kłopoty! Na tyle poważne, że od miesięcy nie płaci czynszu za wynajem mieszkania, otrzymał nawet wypowiedzenie umowy najmu od właściciela, ale… żąda pieniędzy za opuszczenie lokum!

freak fighter żąda pieniędzy za opuszczenie mieszkania

Sprawą dzisiaj zajęła się nawet redakcja programu Państwo w Państwie, a historia Tomasza C. i wynajmowanego przez niego apartamentu w centrum Warszawy pokazana została w otwartej telewizji, na kanale Polsat.

Znany freak fighter ma poważne kłopoty! Żąda pieniędzy za opuszczenie mieszkania!

Jak się dowiadujemy z programu, Tomasz C. lubiący obnoszenie się ze swoim bogactwem i uzależnieniami, wynajmuje apartament przy ul. Grzybowskiej w Warszawie, w jednym z najdroższych budynków w stolicy. W pewnym momencie przestał regulować swoje zobowiązania i przez pół roku jego zobowiązanie w stosunku do właściciela mieszkania sięgnęły 48 tys. zł.

C. otrzymał wypowiedzenie umowy najmu, odcięto mu energię elektryczną, ale mimo to nadal okupuje lokum wraz ze swoją dziewczyną i kilkumiesięcznym dzieckiem.

Tomasz C. próbuje pójść na ugodę z właścicielem mieszkania i proponuje, by ten… zapłacił mu za opuszczenie lokum!

“My, jak będziemy chcieli to będziemy tu mieszkać jeszcze rok czasu. W majestacie prawa oczywiście… Albo się dogadamy polubownie, bez pośredników, albo się w ogóle nie dogadamy i będzie sąd rozstrzygał te sprawę, będzie to trwało wiele miesięcy. Moje warunki są takie, że ja dostanę na pół roku z góry, na nowe mieszkanie i się wyprowadzam z tego. Dziękuję bardzo, pani to przemyśli!” – mówił C. w rozmowie opublikowanej przez redakcję programu Państwo w Państwie.

Całą historię okupowania mieszkania przez Tomasza C. możecie sprawdzić TUTAJ -> “Państwo w Państwie”. Znany patostreamer i youtuber nie chce opuścić apartamentu. “Żąda okupu”

Tomasz C. w swojej karierze jako freak fighter stoczył dwa pojedynki. Obie miały miejsce w nieistniejącej już organizacji MMA VIP. Najpierw przegrał on z Krystianem Pudzianowskim, a potem pokonał Andrzeja Żuromskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis